[vc_row][vc_column][vc_column_text]

راهنمای خرید ماشین کنترلی |مقایسه+لینک خرید با تخفیف

[/vc_column_text][vc_column_text]

مشابه سرمایه گذاری در یک وسیله نقلیه واقعی، خرید بهترین ماشین کنترلی به بررسی، مقایسه هزینه و همچنین ارزیابی نیازهای شخصی شما دارد. اگرچه تقریباً همه این ماشین ها دارای اجزای مشابهی مانند فرستنده، گیرنده، نیروگاه و منبع تغذیه هستند، علاوه بر سطح دشواری، از نظر ابعاد، نوع و سختی بسیار متفاوت هستند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

فیلم ماشین بازی ولاد و نیکی

ماشین کنترلی انواع مختلفی دارد و کودکان علاقه زیادی به آن دارند. در این ویدئو ولاد و نیکی با ماشین‌های خود مسابقه می‌گذارند و با ربات‌های کنترلی بازی می‌کنند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

ماشین کنترلی بنزینی یا برقی؟

اولین و مهم ترین تصمیمی که باید انجام دهید این است که آیا یک مدل بنزینی بهترین ماشین کنترلی است یا ماشین کنترلی برقی؟ نوع بنزینی معمولاً سریع‌تر و قوی‌تر است، اما موتورهای خاص آن‌ نیاز به نگهداری زیادی همراه با تنظیم دارد. در عوض، انواع الکتریکی به این سرعت عمل نمی‌کنند و به طرز قابل توجهی سر و صدای کمتری تولید می‌کنند اما برای تازه کاران سخت‌تر هستند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181053″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

آماده‌ی حرکت یا آماده مونتاژ؟

نکته دوم این است که به محض اینکه تصمیم گرفتید که آیا بنزینی بخرید یا با باتری؟ می‌خواهید ماشینی انتخاب کنید که به طور مستقیم از بسته خارج شود و آماده باشد یا کیتی که شما باید آن را سر هم کنید و بسازید؟
حالت اول، یعنی ماشین آماده برای راه‌اندازی برای تازه‌کارهایی که مشتاق حضور در رقابت هستند بسیار ساده‌تر است، با این حال، کیت‌هایی که خودتان باید بسازید، درک بهتری از نحوه‌ی عملکرد ماشینتان به شما می‌دهد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”183718″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

محل استفاده از ماشین کنترلی کجاست؟

حال باید مشخص کنید که محل استفاده از این اسباب بازی کجا است. همانطور که اگر در مرکز شهر زندگی می کنید و رفت و آمد بسیار زیادی دارید، یک کامیون پر سوخت نمی‌خرید، باید مطمئن شوید که RC خاصی را خریداری می‌کنید که با نوع جاده‌ و محلی که می‌خواهید در آن بازی کنید؛ تطابق دارد. ماشین‌های کنترلی جاده ‎ای بر اساس سرعت طراحی شده‌اند، بنابراین اگر به ماشین آرسی مسابقه‌ای و جاده‌ای علاقه دارید، باید مدل‌های سبک‌تر و سنگین‌تر را تهیه کنید. در صورتی که بخواهید روی سطوح سخت همراه با پرش تمرین کنید، مدل آفرود، گزینه‌ی ایده‌آل شماست.

[/vc_column_text][vc_column_text]

چه نوع ماشین کنترلی می‌خواهید؟

آخرین چیزی که باید در مورد آن تصمیم بگیرید اندازه و نوع مدنظر شماست. اندازه و نوع بر قمیت ماشین کنترلی اثر گذارند. شما پیش از اقدام برای خرید باید بدانید که چه نوعی از آن را می‎خواهید؛ مدل کوهستانی، کامیون‌ها، کالسکه‌ها، قایق‌ها، هواپیماها و هلیکوپترها؟

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181050″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

انواع ماشین کنترلی، از اسباب بازی تا رقابت

اسباب‌بازی‌هایی که به عنوان اسباب‌بازی‌های کودکان مورد هدف قرار می‌گیرند، به عنوان ماشین‌های کنترل از راه دور درجه اسباب‌بازی شناخته می‌شوند. این نوع ماشین‌ها معمولاً با باتری‌های قابل شارژ یا معمولی شارژ می‌شوند. چنین ماشین‌هایی معمولاً انتخاب خوبی به عنوان اسباب بازی هستند، زیرا قیمت ارزانی دارند و در ازای یک هزینه‌ی مناسب، سرگرمی‌های زیادی را ارائه می‌دهند.
علاوه بر این، ماشین‌های کنترلی گران‌تری نیز وجود دارند که دارای قطعاتی هستند که نه تنها قابل تعویض هستند، بلکه قابل تعمیر نیز هستند. این مدل به عنوان ماشین‌های کنترلی سرگرمی شناخته می‌شوند. اگرچه هیچ چیزی مانع از شروع کار با این نوع ماشین‌ها توسط یک مبتدی نمی‌شود، اما عموماً برای افرادی طراحی شده‌اند که تجربه‌ای دارند، مخصوصاً در ساخت کیت‌های شما.
در حالی که هر دو درجه ماشین‌های کنترلی بر یک اساس کار می‌کنند، تفاوت در عملکرد بین این دو می‎تواند شگفت انگیز باشد. ابتدایی‌ترین مدل ها می‎توانند با سرعت یک یا دو مایل در ساعت حرکت کنند. آن‌ها معمولاً می‌توانند به سمت عقب یا جلو هدایت شوند. معمولاً هیچ گونه قابلیت فرمان پذیری ندارند. ماشین‌های گران‌تر و رده بالاتر بسیار متفاوت هستند. این ماشین‌‌ها دارای موتورهای پیچیده و همچنین شوک و حتی رنگ آمیزی سفارشی هستند.
هر دو نوع RC نه تنها شامل آفرودها، بلکه کامیون‌ها و همچنین هواپیماها، بالگردها، هلیکوپترها، قایق‌های موتوری، زیردریایی‌ها، ربات‌ها، قایق‌های بادبانی و حتی مدل‌های فانتزی مثل ماشین دیوانه نیز هستند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181257″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

راهنمای خرید اینترنتی انواع ماشین کنترلی

شما تازه واردهای دنیای آرسی هستید و می‌خواهید یک نوع خوب این اسباب بازی را بخرید؟ عالی است، فقط ادامه دهید و لیست خرید مفید ما را در قالب پرسش و پاسخ در زیر دنبال کنید. ما تمام دانش لازم را برای خرید بهترین برند ماشین کنترلی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.
انتخاب اولین ها همیشه هیجان انگیزترین بخش سرگرمی است به همین دلیل مطالعه راهنمای خرید ماشین کنترلی در دنیای ماشین ها بسیار حائز اهمیت است. هیجانی که با راندن و کنترل آن تجربه می‌کنید، فرقی با ماشین سواری واقعی ندارد و میزان آدرنالینی که ترشح می‎شود یکی است اما محدودیت سرعت وجود ندارد و هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند.
بازی با این اسباب بازی می تواند یک سرگرمی اعتیاد آور باشد و یک تمرینی باشد تا شما سرعت کنترل و عکس العمل کودک خود را تقویت کنید و آن‌ها را برای تبدیل شدن به یک راننده حرفه‌ای آماده کنید. کودکان با آشنایی این اسباب بازی سرگرم کننده می‌توانند درک بهتری از ماشین‌های واقعی نیز کسب کنند.
با این حال، انواع مدل های متعدد موجود در بازار گیج کننده هستند. ما نمی‌خواهیم که مانعی برای شما باشد. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم تمام اطلاعاتی را که در مورد این اسباب بازی جذاب وجود دارد جمع‌آوری کنیم تا شما خواندن راهنمای خرید ماشین کنترلی قوی و مطابق با نیازهای خود، به آسانی و به شیوه‌ی اینترنتی خریداری کنید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181056″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

بهترین کیت ماشین کنترلی برای من

برای پیدا کردن یک کیت از بین بسیاری از موارد موجود در بازار که برای شما مناسب‌تر است، ادامه دهید و پاسخ برخی از سوالات ضروری را برای خود مشخص کنید.
مدل آفرود را ترجیح می‌دهید یا جاده‌ای؟
بنزینی را ترجیح می‌دهید باتری؟
آیا کیت ماشینی که خودتان باید سر هم کنید را ترجیح می‌دهید یا یک نسخه از پیش مونتاژ شده و آماده برای اجرا؟
خوب، بیایید شروع کنیم!

[/vc_column_text][vc_column_text]

فیلم تبدیل ماشین کنترلی به کوادکوپتر

[/vc_column_text][vc_column_text]

نوع آفرود این کنترلی ها

باید بدانید که این ماشین ها یکسان نیستند زیرا هر کدام عملکرد خاصی دارند. دو دسته اصلی وجود دارد که عبارتند از وسایل نقلیه در جاده و آفرود.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181259″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

ماشین کنترلی آفرود

این نوع آفرود با کنترل از راه دور دارای لاستیک‌های بزرگ، سیستم تعلیق کامل، فاصله زیاد از سطح زمین، کمک فنرهای طولانی هستند که می‌توانند تقریباً در هر جایی رانندگی کنند. آن‌ها برای پرش و مسابقه در جاده خاکی در حیاط خلوت شما، در مسیر‌های پر پیچ و خم، در پارک و تقریباً در هر مکانی طراحی شده‌اند.
چنین ماشینی می‎تواند بر روی سطوح ناهموار مانند سنگریزه، شیشه یا پیاده رو حرکت کند. به نظر ما اولین ماشین کنترلی کودک شما باید یک مدل آفرود باشد تا شما را به یک منطقه خاص محدود نکند و حتی روی فرش نیز به خوبی حرکت کند. همچنین باید یک ماشین قوی باشد زیرا کودک راحت‌تر می‌تواند کنترل آن را به دست بگیرد. انواع مختلفی از ماشین‌های کنترلی در دسته آفرود قرار می‌گیرند که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

چرخ: ماشین‌ها و کامیون‌های کنترلی آفرود دارای محرک دو چرخ (2WD) یا چهار چرخ (4WD) هستند. کامیون های 4WD راحت‌تر رانندگی می‌کنند و معمولاً می‌توانند تقریباً روی هر چیزی رانندگی کنند!
اکثر ماشین‌ها و کامیون‌های کنترلی آفرود در مقیاس 1/10 (حدود 15 اینچ) هستند.
بهترین برند ماشین کنترلی از نوع آفرود در سال‌های اخیر، RC Monster Trucks است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. RC Monster Trucks غول پیکر هستند، آن‌ها قهرمانان بلامنازع هستند.
فکر نکنید که مدل های آفرود لزوما کندتر از مدل جاده‌ای است. سرعت بیشتر به نوع موتور بستگی دارد. موتور گاز بنزینی یا موتور الکتریکی. انواع آفرود بنزینی، از پر سرعت ترین‌ها است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181057″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

ماشین های کنترلی تروگی

اگر سواری باگی را تجربه کرده باشید، برعکس آن را خواهید دید. برای خیابان در نظر گرفته نشده است. یک تروگی در خارج از جاده بهتر عمل می‌کند.[/vc_column_text][vc_column_text]

ماشین کنترلی دریفت

ماشین دریفت شما برای جا به جایی در پیچ‌ها عالی است. اگر قصد دارید ماشین خود را در مکانی که مستقیم نیست برانید، این مدل یک انتخاب مناسب خواهد بود. دارای لاستیک‌های نرمی است که زمان لازم برای مانور دادن در پیچ ها را نمی‌گیرد. برخی از ماشین‌ها هنگامی که سعی می‌کنید آن‌ها را در اطراف مناطق پر پیچ و خم کنترل کنید، برای شما مشکل ایجاد می‌کنند و از مسیر خارج می‌شوند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181960″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

ماشین کنترلی باگی

این مدل ترکیبی از کنترلی خیابانی و آفرود است. اگر مدلی می‌خواهید که روی یک سطح صاف به خوبی کار کند، یک گزینه‌ی ایده‌آل خواهد بود. ارتفاع مناسبی برای کنار آمدن با آفرود بدون مشکل دارد. این مدل برای نیازهای مسابقه‌ای شما نیز عالی خواهد بود. با این حال، متوجه خواهید شد که به خوبی آفرودها در مسیرهای غیر جاده‌ای عمل نمی‌کنند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

ماشین کنترلی جاده ای

کنترلی جاده‌ای شبیه ماشین‌های واقعی هستند که در خیابان‌ها و پیست‌های مسابقه در سراسر جهان می‌بینید. این ماشین‌های جاده‌ای می‌توانند به سرعت‌های بالایی برسند. ماشین‌های کنترلی بنزینی می‌توانند به سرعت 60 مایل در ساعت برسند. در واقع، ماشین مسابقه‌ای جو مک گرگور رکورد جدیدی با سرعت 87.41 مایل در ساعت در Thunderdrome VI، محبوب ترین مسابقه ماشین کنترلی در جهان، به دست آورد.
ماشین‌های کنترلی جاده‌ای حداقل سیستم تعلیق، ظاهری شیک، پیچیده و سرعت بالا را ارائه می‌دهند. این ماشین‌ها معمولاً با سیستم چهار چرخ متحرک (4WD) عرضه می‌شوند و برای بازی و مسابقه در خیابان‌ها، پارکینگ‌ها یا هر سطح صاف و هموار دیگری طراحی شده اند.
این خودروها در مناطق صاف مانند سطح موکت، آسفالت یا سطوح بتنی به خوبی کار می‌کنند. اگر به دنبال این هستید که حتما یک ماشین پر سرعت داشته باشید، باید یک ماشین کنترلی جاده‌ای انتخاب کنید. اجازه دهید به چند نمونه از این مدل نگاه کنیم.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”183720″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

خیابانی یا تراموا

ترامواها عملکرد بی نظیری را در سطوح مسطح و همچنین سطوح سنگفرش به شما ارائه می‌دهند. آن‌ها سریع هستند و می توانند بدون زحمت در مسیرهای باریک و گوشه‌ها حرکت کنند. این ماشینی نیست که در زمین‌های ناهموار از آن استفاده کنید. با بازی در ناحیه‌ای که صاف نیست، طول عمر آن را کاهش خواهید داد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181260″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

کنترلی های بنزینی را ترجیح می‌دهید یا برقی؟

[/vc_column_text][vc_column_text]

ماشین‌های کنترلی برقی

ماشین‌ها و کامیون‌های کنترلی برقی محبوب‎ترین و توصیه شده‌ترین انتخاب برای مبتدیان هستند:
سرعت سریع – تا 60 مایل در ساعت
آرام – بسیار بی سر و صداتر از نیترو
مقرون به صرفه – قیمت پایین‌تر از ماشین‌های کنترلی بنزینی
نگهداری آسان – آسان‌تر از یک موتور بنزینی
مناسب برای مسابقات و بازی‌های داخلی – بنزینی‌ها به فضای باز گسترده نیاز دارد
برخی از مدل ها از برق برای تامین انرژی باتری‌ها استفاده می‌کنند. نوع سلول‌های آن، تعیین کننده مدت زمان کارکرد آن است. متوجه خواهید شد که سازندگان از یک نوع باتری برای تمامی ماشین‌های کنترلی استفاده نمی کنند. با این حال، برخی از سلول‌های معمولی شامل 9 ولت و همچنین AA هستند. برخی دیگر از باتری‌های لیتیوم یونی استفاده می‌کنند. این مدل‌ها سریع شارژ می‌شوند و می‌توانند شارژ را برای مدت طولانی‌تری حفظ کنند تا از قطع شدن بازی شما جلوگیری کنند.
اگر باتری قدرتمندی را انتخاب کنید، می‌توانید با خودروی خود با سرعت بالا مسابقه دهید و اجازه دهید بدون نیاز به شارژ مجدد، برای مدت طولانی در بازی دوام بیاورد. همچنین می‌توانید یک شارژر باتری قوی تهیه کنید تا بتوانید هنگام بازی از مشکلات شارژ مجدد جلوگیری کنید. توصیه می‌کنیم برای اولین ماشین خود یک مدل با موتور الکتریکی تهیه کنید. قابل اعتماد است و نیاز به نگهداری کمتری دارد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181058″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

ماشین کنترلی های بنزینی

نوعی که مجهز به موتورهای نیترو و بنزین است، در صورت کم شدن سوخت خودروی شما سوخت گیری کنند. موتور ماشین شما برای کار کردن به سوخت و باتری نیاز داشته باشد. برخی دیگر نیز از گاز به عنوان منبع سوخت استفاده می‌کنند. موتورهای نیترو از نیترو متان استفاده می‌کنند در حالی که موتورهای گازی از بنزین استفاده می‌کنند.
علاقه به ماشین‌ها و کامیون‌های کنترلی گازی و بنزینی در سال‌های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. پیشرفت در فناوری موتور گازی و بنزینی تنظیم و نگهداری را ساده کرده است. ماشین‌های کنترلی بنزینی امروزی بسیار قابل اعتمادتر از مدل‌های بنزینی چند سال قبل‌تر هستند.
اما نوع سریع و فرز آنها پر سر و صدا و هیجان انگیز هستند. علاوه بر این:
شتاب عالی، حداکثر سرعت بالا، برتر از الکتریکی‌ها، بیش از60 مایل در ساعت زمان طولانی کارایی، یک توقف کوتاه، سوخت گیری، ادامه مسابقه صدای واقعی، بو و دود خرید انواع بنزینی را برای علاقمندان به ماشین های کنترلی پیشرفته توصیه می‌کنیم.
حالا که مهم‌ترین نکات را می‌دانید، وقت خرید بهترین ماشین کنترلی است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”183722″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

خرید ماشین کنترلی ارزان

با توجه به نکاتی که توضیح داده شد، حالا می‌دانید که دقیقا چه ماشینی می‌خواهید. یکی از راه‌های خرید، مراجعه به اسباب بازی فروشی‌های موجود در سطح شهر است. اما اگر می‌خواهید به طیف گسترده‌ای دسترسی داشته باشید بهتر است به سایت‌های خرید اینترنتی اسباب بازی مراجعه کنید. علاوه بر مدل‎های مختلف، شما می‌توانید در سایت‌ فروشگاه اینترنتی هویو قیمت بهترین اسباب بازی های کنترلی موجود را نیز مقایسه کنید و سپس خرید کنید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181959″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

در خرید ماشین کنترلی مواردی را در نظر بگیریم؟

[/vc_column_text][vc_column_text]

مقیاس

اعداد ماشین کنترلی‌ها در مورد انتخاب اندازه مناسب ممکن است گیج کننده باشند. بدانید که وقتی مخرج بزرگ است، نشان دهنده یک ماشین سایز کوچک است. به عنوان مثال، ماشین با مقیاس 1 به 10 بزرگتر از مقیاس 1 به 16 است. مدل‌های محتلفی با توجه به اندازه مانند 1 به 5 تا یک به 64 وجود دارد.
اندازه ماشین خود را با توجه به هدفی که دارید انتخاب کنید. به عنوان مثال، یک ماشین کوچک برای مسابقه بهتر است در حالی که یک ماشین بزرگ می‌تواند به خوبی از وسط یک چمن عبور کند. اولین ماشین شما باید اندازه متوسطی داشته باشد مانند 1به10، اگر فضای کافی برای نگهداری آن دارید. چنین مقیاسی آنقدر بزرگ نیست که نتوان آن را کنترل کرد یا آنقدر کوچک نیست که با سرعت بسیار زیاد حرکت کند. ما به شما مقیاس 1به10 را توصیه می‌کنیم، زیرا استفاده از آن در هر مکانی آسان است و لوازم جانبی نیز به راحتی قابل تهیه است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181954″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

کارایی

به جای سرعت برای اولین بار استفاده، روی عملکرد ماشین کنترلی خود از نظر هندلینگ تمرکز کنید. اگر مهارت‌های کنترل سرعت آن را یاد نگرفته اید، یک مدل خیلی سریع نخرید چون نمی‌خواهید برخی از قطعات را بشکنید یا با آن تصادف کنید؛ درست است؟ ماشینی را انتخاب کنید که کار با آن آسان باشد تا بتوانید آن را با سرعت مناسب و قابل کنترل، حرکت دهید.
نوع درایو ماشین شما، عملکرد آن را تعیین می‌کند که می‌تواند 2 چرخ متحرک (2WD) یا 4 چرخ متحرک (4WD) باشد. ماشین‌های 4WD عملکرد بهتری به شما می‌دهند زیرا رانندگی با آن‌ها آسان است و می‌توانند در مسیرهای غیر جاده‌ای نیز حرکت کنند. از سوی دیگر، مدل‌های 2WD، شاید مقرون به صرفه باشند، اما کار با آن‌ها سخت است و به رانندگان ماهری نیاز دارند. البته نگهداری و تعمیر این مدل آسان‌تر است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181054″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

موتور براش دار یا بدون براش؟

ماشین آرسی ممکن است از موتور برس دار یا بدون برس استفاده کند. اگر علامت BL را روی موتور خود مشاهده کردید، صرفاً به این معنی است که موتور بدون جاروبک است. شاید از خود بپرسید که چه تفاوتی دارد.
یک موتور برس خورده سرعت ماشین شما را نسبت به موتور بدون برس کندتر می‌کند. اکثر ماشین‌های کنترلی ارزان قیمت دارای موتور برس خورده هستند. سازنده امتیاز یک موتور برس خورده را با چرخش یا دور آن محاسبه می‌کند.
وقتی دور موتور برس خورده شما کم است، موتور سریع کار می‌کند. می توانید برخی از موتورهای برس خورده را جدا کنید در حالی که در موارد دیگر باید آن‌ها را به طور کلی تعویض کنید. این نوع موتورها، بهترین موتورها نیستند.
از طرف دیگر، موتورهای براشلس دوام بالایی دارند، سریع هستند و به طور موثر از باتری استفاده می‌کنند. ماشین‌های کنترلی که مجهز به موتورهای براشلس هستند ممکن است به اندازه موتورهای برس دار ارزان نباشند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181957″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

برندهای آرسی

همانطور که به دنبال بهترین هستید، با برندهای مختلف آن روبرو خواهید شد. این برند همچنین می‌تواند به شما در تعیین کیفیت و عملکرد وسیله نقلیه خود کمک کند. برخی از برندها در بازار ماشین‌های کنترلی برای خود شهرت پیدا کرده اند.
ماشین‌های تامیا به عنوان یکی از بهترین ماشین‌های مادون قرمز موجود در بازار محسوب می‌شوند. این شامل ویژگی های زیبایی است که به عنوان یک مبتدی به راحتی قابل استفاده است. تنها نقطه ضعف این برند این است که محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش نمی‌رساند. اگرچه ماشین‌های این برند، بهترین در جهان هستند اما قیمت بهترین ماشین کنترلی جهان، اندکی زیاد است.
همچنین می‌توانید هنگ لانگ را در نظر بگیرید که به تولید ماشین‌های باکیفیت نیز معروف است. قیمت ممکن است برای همه چندان مناسب نباشد. آن‌ها ماشین خود را به دلیل بدنه و ویژگی‌های منحصر به فرد خود شارژ می‌کنند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181958″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

بدنه

این نیز عاملی است که نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید بدنه این اسباب بازی حرفه ای را با پلاستیک یا فلز می‌سازد. هر دو ماده دارای معایب و مزایایی هستند مثلا خودروهای متالیک به دلیل موادی که در ساخت آن‌ها استفاده می شود، عمر طولانی دارند اما گران هستند. آن‌ها کندتر حرکت می‌کنند زیرا از انواع ساخته شده از پلاستیک، قدری سنگین‌تر هستند. به عنوان یک مبتدی، ما به شما توصیه می ‌کنیم که این نوع را انتخاب کنید زیرا ماشینی را باید بخرید که کنترل آن آسان باشد و مطابق با سرعت شما حرکت کند.
از سوی دیگر، ماشین‌های پلاستیکی ممکن است عمر طولانی نداشته باشند، اما ارزان هستند. آن‌ها همچنین سریع حرکت می‌کنند زیرا وزن زیادی ندارند و برای مسابقه مناسب هستند، اگرچه اگر مهارت‌های کنترل خوبی نداشته باشید، ممکن است تصادف کنند. اگر یک ماشین پلاستیکی باکیفیت انتخاب کنید، به راحتی نمی شکند. البته بستگی به کیفیت پلاستیک آن دارد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”183712″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

قیمت بهترین ماشین کنترلی

ما اشاره کردیم که برای خرید یک موتور بدون براش باید هزینه بیشتری بپردازید. این بدان معنا نیست که شما برای خرید بهترین ماشین کنترلی خود باید از بودجه خود بالاتر بروید. گاهی اوقات، گران‌ترین، بهترین نیست.
البته اگر ارزان‌ترین مدل را تهیه کنید، ممکن است با کیفیت پایینی روبرو شوید. چنین انواعی گاهی اوقات به لوازم جانبی زیادی نیاز دارند که ممکن است هزینه بیشتری نسبت به انتخاب یک مجموعه کامل که نیازی به هیچ ویژگی اضافی ندارد، برای شما تمام شود. بسیاری از تعمیرات از ارزان‌ترین وسایل نقلیه نیز به دلیل دوام کمتر می‌تواند منجر به هزینه‌های بیشتر شود.

کنترل

از آنجایی که یک ریموت ماشین شما را کنترل می‌کند، استفاده از آن باید به اندازه کافی راحت باشد. با آشنایی با عملکردها و همچنین قرار دادن دکمه‌ها شروع کنید. یکی را انتخاب کنید که کنترل‌های پیچیده‌ای روی کنترل نداشته باشد.
محدوده‌ای که در آن می‌توانید ماشین خود را با استفاده از ریموت کنترل کنید نیز ضروری است. نباید خیلی کوتاه باشد به طوری که شما را به بازی در مسافت‌های کوتاه محدود کند. یک ماشین مسابقه‌ای باید با استفاده از کنترل از راه دور، محدوده عملیاتی گسترده‌ای داشته باشد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

تعمیر ماشین کنترلی

مهم نیست که ماشین شما چقدر خوب است، ممکن است هر چند وقت یکبار نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشد. هنگامی که به دنبال اولین ماشین خود هستید، بررسی کنید که آیا از زمانی که قصد خرید آن را دارید می‌توانید به راحتی به قطعات دسترسی داشته باشید. اگر برای تعمیر قطعات شکسته به لوازم جانبی نیاز دارید، فروشگاه محلی شما باید بتواند لوازم جانبی ارائه دهد. استرس ناشی از جستجوی طولانی مدت قطعات یدکی را کاهش می‌دهد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181956″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

لوازم اضافه‌تر

در بیشتر موارد، یک ماشین کنترلی آماده به کار نیازی به جزئیات اضافی ندارد. در عوض این را فرض نکنید، بررسی کنید که آیا ماشین شما کامل است یا به موارد دیگری نیاز دارد که به هزینه‌های شما اضافه می‌کند یا نه؟

[/vc_column_text][vc_column_text]

قابلیت ارتقاء

ممکن است در این زمینه تازه کار باشید، اما در کمترین زمان می‌توانید چیزهای زیادی در مورد ماشین خود بیاموزید. ضروری است که یک مدلی را انتخاب کنید که شما را به همان ساخت محدود نکند. استفاده از ویژگی‌های یکسان برای سال‌های متمادی، خسته کننده است. با نوآوری‌های متعددی که به صورت روزانه در حال توسعه است. شما به ماشینی نیاز دارید که آماده پیشرفت باشد. مدلی دریافت کنید که ماندگاری بالایی داشته باشد و به راحتی ارتقا یابد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”181051″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

راهنمای کامل ماشین کنترلی

این نکات، ترفندها، پرسش‌ها و پاسخ‌های آن‌ها به شما کمک می‌کند اولین ماشین کنترلی خود را انتخاب کنید. هرچه بیشتر با ماشین خود بازی کنید، بیشتر در مورد سرگرمی ماشین‌های کنترلی جدید خود یاد می‌گیرید. اگر علایق شما زمانی تغییر کرد و می‌خواهید نوع دیگری را امتحان کنید، مدل دیگری را به مجموعه خود اضافه کنید.

تفاوت ماشین کنترلی آفرود و آنرود در چیست؟

ماشین کنترلی آنرود برای بازی در سطوح صاف بهترین گزینه است در حالی که ماشین های کنترلی آفرود برای سطوح ناهموار بهتر هستند اما موضوع سلیقه نیز مطرح است.

خرید ماشین کنترلی از سایت هویو

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ماشین کنترلی سایت هویو مجموعه متنوعی از انواع ماشین کنترلی را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت با کمک مشاوران هویو محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. با خرید از سایت فروشگاه اینترنتی هویو علاوه بر ضمانت کیفیت کالا می‌توانید از تضمین بازگشت کالا نیز اطمینان داشته باشید و در صورت عدم تطابق محصول با مشخصات درج شده در صفحه بدون قید آن را پس بدهید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 0 رای
نظر به نوشته
guest
8 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین پر بازدیدترین
Inline Feedbacks
دیدگاه ها
مرتضی صادقی

این ماشین کنترلی مسابقه ای ام خیلی خفنه من خوشم اومد
ولی حیف که فعلا نمیتونم ازتون خرید کنم
من رفتم تو لیست محصولاتون تنوعشم خوبه

هویو

مرتضی عزیز خوشحالیم که تنوع محصولات راضیتون کرده
امیدواریم بتونی خرید خوبی داشته باشی

زهرابی

مدل های ماشین مسابقه ای که دارین خیلی جذابن

هویو

ممنون از توجه شما

سروش

خیلی کامل و خوب بود مقاله راهنما خریدتون، کاش محصولات رو اینجا هم معرفی کنید

هویو

مقاله بهترین ماشین کنترلی ۲۰۲۲ رو مشاهده کنید. بهترین مدل ها معرفی شدند

سین سین

ماشین کنترلی افرود رو خیلی بیشتر دوست داشتم. خیلی کاربرد بیشتری دارن و خفن هستن

هویو

ماشین آفرود هیجان بیشتری داره و مناسب مسیرهای سخت هست