[vc_row][vc_column][vc_column_text]

صفر تا 100 نقاشی دخترانه|50 نمونه نقاشی+ویدئو آموزش

[/vc_column_text][vc_column_text]

طراحی و رنگ‌آمیزی تصاویر برای بیش‌تر افراد سرگرم‌کننده و جذاب است مخصوصاً رنگ‌آمیزی و نقاشی دخترانه از محبوبیت زیادی برخوردار است و بیش‌تر افراد به این سبک از نقاشی علاقه دارند. شما می‌توانید انواع مختلفی از طراحی نقاشی دخترانه را ترسیم کنید و نمونه‌ها و آموزش‌های مختلفی برای این نوع از نقاشی در فضای اینترنت موجود است.

نقاشی دخترانه همچنین دارای تنوع و گوناگونی مختلفی است و اگر به این نوع از نقاشی علاقه دارید توصیه می‌کنیم ابتدا از روی طرح‌های نقاشی دخترانه ساده الهام گرفته و نقاشی خود را شروع کنید بعدازآن می‌توانید سطح نقاشی خود را بالابرده و نقاشی سخت دخترانه و جالب‌تری را ترسیم کنید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”167100″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

ویدئو آموزش نقاشی دختر فانتزی

[/vc_column_text][vc_column_text]

فیلم آموزش نقاشی دخترانه

[/vc_column_text][vc_column_text]

نحوه رنگ‌آمیزی نقاشی دخترانه

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید کودکان مخصوصاً دختربچه‌ها را سرگرم کنید این است که به آن‌ها نحوه رنگ‌آمیزی نقاشی‌های دخترانه را یاد دهید. رنگ‌آمیزی نقاشی‌های مختلف باعث می‌شود ذهن کودکان درگیر این فعالیت شده و تمرکز بالایی را روی آن بگذارند.
رنگ‌آمیزی نقاشی‌های دخترانه یکی از کارهای جذابی است که کودکان می‌توانند آن را انجام دهند بهتر است در زمان کشیدن نقاشی‌های دخترانه از کودک خود بخواهید تا از رنگ‌های شاد و روشنی برای رنگ‌آمیزی استفاده کند البته باگذشت زمان سعی کنید انتخاب رنگ‌های نقاشی را به خود کودک بسپارید و بگذارید او هر رنگی که مایل است را در نقاشی‌اش استفاده کند. آزاد گذاشتن کودک و دادن حق انتخاب در این مسئله باعث افزایش خلاقیت کودک در نقاشی دخترانه می‌شود. پیشنهاد می شود با انواع بازی های آموزشی هویو آشنا شوید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”167101″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

ویژگی‌ های نقاشی دخترانه

اکثر نقاشی‌های دخترانه دارای تصاویر بی‌نظیر و شگفت‌انگیزی هستند البته طبیعی است که در نقاشی‌های دخترانه نیز طرح‌های مختلفی را مشاهده می‌کنیم برای مثال بعضی از این نقاشی‌ها مخصوص دختران کم سن و سال، برخی برای قشر سنی نوجوان و بقیه برای افراد جوان و بزرگ‌سال است.رنگ‌آمیزی این نقاشی‌ها نیز می‌تواند دارای سبک‌های مختلفی باشد و هر طراح بسته به سلیقه خود می‌تواند رنگ‌آمیزی متفاوتی را برای نقاشی خود انجام دهد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”183403″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://hooyo.ir/newest/”][vc_column_text]

نقاشی‌های دخترانه موضوعات مختلفی رادارند اما بیش‌تر آن‌ها طراحی‌های زیبا و فانتزی را شامل می‌شوند. این نوع از نقاشی بسیار محبوب است و طرفداران خاص خود را دارد اما می‌توان گفت دختران بیش‌ترین طرفدار این نوع نقاشی‌ها هستند. بهترین اسباب بازی های دخترانه را در این مقاله مشاهده کنید.

همچنین می‌توان گفت رنگ‌آمیزی در این نوع نقاشی نیز می‌تواند دارای سبک‌های متفاوتی باشد. در حالت کلی باید گفت چندین نوع مدل از تکنیک‌های نقاشی وجود دارد که فارغ از موضوع نقاشی می‌توان با آن روش‌ها نقاشی کرد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”167102″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

برای مثال شما می‌توانید نقاشی با سبک دخترانه را با تکنیک‌های رنگ‌روغن، آبرنگ، نقاشی پاستل، آکریلیک، دیجیتالی، کلاژ، مداد رنگی، سیاه‌قلم و غیره طراحی کنید و هرکدام از این سبک‌ها بسته به نوع خود می‌توانند به‌صورت رنگی و یا سیاه‌وسفید باشند. شما می‌توانید طبق سلیقه و مهارت خود از تکنیک‌های ذکرشده برای نقاشی‌های دخترانه استفاده کنید. پیشنهاد می شود از انواع اسباب بازی پازل و ساختنی هویو دیدن فرمایید.

روانشناسی رنگ مطالعه تأثیر رنگ‌بر روی اخلاق و رفتار انسان‌ها است. تأثیری که رنگ‌ها بر روی انسان‌ها می‌گذارند ممکن است یکی از موضوعات پیچیده باشد و هنرمندان و طراحان معتقد هستند که رنگ‌ها می‌توانند بر روی خلق‌وخوی انسان‌ها تأثیر بگذارند. همچنین این مسئله طبق تحقیقات انجام‌شده نیز به تأیید رسیده است. به همین دلیل در رنگ‌آمیزی نقاشی‌های دخترانه و هر نوع نقاشی دیگر دقت لازم را داشته باشید تا تأثیر خوبی بر روی انسان‌ها بگذارید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

ویدئو آموزش نقاشی دخترانه فانتزی

[/vc_column_text][vc_column_text]

آموزش نقاشی دخترانه

نقاشی در اصل یک نوع هنر ذاتی محسوب می‌شود که هر شخصی می‌تواند در صورت داشتن علاقه، استعدادهای نقاشی خود را از طریق آموزش و تمرین کشف کند و با خلاقیت خود در این زمینه باعث پیشرفتش در این زمینه شود.

اگر شما هم در نظر دارید نقاشی دخترانه ساده را یاد بگیرید می‌توانید به‌راحتی در دوره‌های مختلف نقاشی شرکت کرده و تجربه و مهارت خود را درزمینهٔ نقاشی های دخترانه افزایش دهید. ایجاد یک اثر هنری جدید برای اشخاص زیادی می‌تواند هیجان‌انگیز و جذاب باشد.

می‌توان گفت نقاشی دخترانه مجموعه از تمامی این احساسات است و شما می‌توانید این سبک از نقاشی را با روش‌های مختلف طراحی بامداد رنگی، مداد سیاه، آبرنگ، رنگ‌روغن و غیره انجام دهید.

شما می‌توانید بر اساس سلیقه و نظر خود از ایده‌ها و سوژه‌ای مختلفی دراین‌باره استفاده کنید و از این طریق باعث ایجاد نقاشی‌های زیبا و جذابی شوید. نقاشی کردن علاوه بر این‌که باعث بالا رفتن روحیه و انرژی مثبت طراح می‌شود بلکه باعث می‌شود فرد در زمان نقاشی نظرات و احساسات شخصی و مخصوص به خود را نیز در طراحی‌هایش به تصویر بکشد و همین مسئله در بیش‌تر مواقع باعث می‌شود یک نقاشی خاص و منحصربه‌فرد باشد. پیشنهاد می شود با بازی های فکری هویو آشنا شوید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”167103″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

نقاشی دخترانه آسان

اگر در اوایل شروع به کار نقاشی و طراحی هستید و می‌خواهید نقاشی دخترانه آسان (نقاشی دخترونه آسون) را یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم در وهله اول به خود سخت نگیرید و از روی طرح‌های نمونه نقاشی دخترانه ساده، یک طرح را انتخاب کرده و سعی کنید آن را طراحی کنید. شما می‌توانید این کار را تا جایی که مهارت شما در این زمینه به سطح خوبی برسد ادامه دهید.

بعدازآن می‌توانید نقاشی‌های خود را بر اساس تخیل و فکر خود طراحی کنید و فقط از روی نقاشی‌های نمونه کپی‌برداری نکنید. در این زمان است که مهارت اصلی و خلاقیت شما معلوم می‌شود. همچنین دقت کنید که این‌گونه مسائل احتیاج به تمرین زیادی دارد. همچنین در زمان‌هایی که در حال و هوای نقاشی کشیدن نیستید این کار را انجام ندهید و آن را به زمان‌هایی که حوصله و علاقه کافی رادارید موکول کنید. پیشنهاد می شود درباره آموزش نقاشی پسرانه بخوانید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”167104″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

نقاشی دخترانه فانتزی چیست؟

نقاشی دارای سبک‌های مختلف و متفاوتی است و هرکدام از آن‌ها دارای ویژگی و تاریخچه منحصربه‌فرد خود هستند. یکی از انواع نقاشی‌های رایج در دنیای امروزی، نقاشي دخترانه فانتزی است. نقاشی‌های فانتزی در سال‌های اخیر مورداستفاده قرارگرفته‌اند و می‌توان گفت منبع آغاز آن‌ها در شرق آسیا است.

نقاشی فانتزی شباهت زیادی به سبک‌های جدید در موسیقی نوین دارد این سبک از نقاشی نیز با نوآوری‌های جدید سعی می‌کند تا مسیرهای جدیدی را ایجاد کند. در این سبک از نقاشی اجزای صورت کاراکترها به‌طور سمبلیک طراحی می‌شود و شباهتی به‌صورت های واقعی ندارند.

شاید انیمه های ژاپنی را تماشا کرده باشید همان‌طور که دیده‌اید شخصیت‌های انیمه ای اغلب چشم‌های بزرگ و گرد، موهای فانتزی و متفاوت و اندامی مشابه انسان طراحی می‌شوند. یکی از اسم‌های دیگری که این سبک از نقاشی با آن معروف است، انیمه یا همان Anime است. انیمه در اصل یک نوع از طراحی به‌صورت سنتی یا دیجیتالی است که برای اولین بار این نوع نقاشی‌ها از کشور ژاپن شروع شد.

البته با دیدن این نوع از نقاشی می‌توانید ببینید که طرح کشیده شده یک انسان است یا حیوان و غیره اما جزئیات این نقاشی تفاوت بسیار زیادی با نقاشی‌های رئال دارد. پیشنهاد می شود درباره اسباب بازی نوزاد بخوانید.

 

فراموش نکنید که از دیدگاه افراد متخصص درزمینهٔ هنر، نقاشی فانتزی دخترانه می‌تواند دارای تعریف‌های مختلفی باشد اما نوعی که امروزه در فضای مجازی معروف شده است و از محبوبیت بالایی برخوردار است، نقاشی‌هایی هستند که به طراحی انیمه شباهت بسیار زیادی دارند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”167105″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

ویژگی‌ های نقاشی دخترانه فانتزی

از ویژگی‌های این سبک از نقاشی می‌توان به امکان بیان احساسات راحت نقاش اشاره کرد که در زمان‌های گذشته و دوران باستان این نوع از طراحی‌ها انجام نمی‌شد؛ اما امروزه شاهد ظهور این دسته از نقاشی‌ها هستیم و حتی در بعضی از محصولات و برنامه‌های مختلف نیز از این نوع طراحی‌ها استفاده می‌کنیم.

برای مثال شما می‌توانید سبک‌های مختلف نقاشی مانند کلاسیک، پست‌مدرن، مدرنیته و غیره را باهم ترکیب کرده و نتیجه متفاوت و جالبی را دریافت کنید. از ویژگی‌های این نوع نقاشی می‌توان به طراحی غیرواقعی کاراکترها اشاره‌کرده چراکه همان‌طور که می‌دانید هیچ انسانی با چشم‌های انیمه ای گرد و یا گوش‌های گربه‌ای در دنیا وجود ندارد. از مزیت این نقاشی نیز می‌توان به طراحی آزاد و راحت و باز بودن دست نقاش در این زمینه اشاره کرد.

در این نوع نقاشی که به‌اصطلاح به آن‌ها نقاشی‌های دخترانه فانتزی می‌گویند احساسات مختلف نقاش در قالب نقاشی به تصویر کشیده می‌شود. همچنین از محبوب‌ترین موضوعات این طراحی‌ها می‌توان به بیان احساسات مختلفی مانند عشق، شادی، غم، محبت، تنهایی، خشم و غیره اشاره کرد. پیشنهاد می شود از انواع اسباب بازی چوبی هویو دیدن فرمایید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

آموزش نقاشی دخترانه فانتزی،دختر یونیکورن

[/vc_column_text][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwaWQlM0QlMjI3NTQxOTk5NDUxNCUyMiUzRSUzQ3NjcmlwdCUyMHR5cGUlM0QlMjJ0ZXh0JTJGSmF2YVNjcmlwdCUyMiUyMHNyYyUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGd3d3LmFwYXJhdC5jb20lMkZlbWJlZCUyRmN5ZjV6JTNGZGF0YSU1QnJuZGRpdiU1RCUzRDc1NDE5OTk0NTE0JTI2ZGF0YSU1QnJlc3BvbnNpdmUlNUQlM0R5ZXMlMjIlM0UlM0MlMkZzY3JpcHQlM0UlM0MlMkZkaXYlM0U=[/vc_raw_html][vc_column_text]

نمونه‌ های جالب از نقاشی دخترانه

[/vc_column_text][vc_single_image image=”167108″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167107″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167106″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167109″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167110″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167111″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167112″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167113″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167114″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167115″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167116″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167117″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167118″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167119″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167120″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167121″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167122″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”167123″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

سخن پایانی

یکی از هنرهای زیبا و پرطرفدار در دنیا نقاشی کردن است که خود دارای سبک‌ها و انواع مختلفی است که هرکدام دارای زیبایی و جذابیت خود هستند. در این مقاله نقاشی‌های دخترانه را برای شما بررسی کردیم و سؤالات رایج در مورد آن را پاسخ دادیم امیدواریم بامطالعه این مقاله به سؤالات خود در این زمینه رسیده باشید. پیشنهاد می شود مقاله نقاشی با حروف الفبا را بخوانید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

برخی از سوالات رایج:

1. نقاشی دخترانه فانتزی چیست؟

نقاشی فانتزی شباهت زیادی به سبک‌های جدید در موسیقی نوین دارد این سبک از نقاشی نیز با نوآوری‌های جدید سعی می‌کند تا مسیرهای جدیدی را ایجاد کند. در این سبک از نقاشی اجزای صورت کاراکترها به‌طور سمبلیک طراحی می‌شود و شباهتی به‌صورت های واقعی ندارند.

2. ویژگی‌ های نقاشی دخترانه چیست؟

نقاشی‌های دخترانه دارای تصاویر بی‌نظیر و شگفت‌انگیز، موضوعات مختلف و تکنیک‌های مختلفی از جمله رنگ‌روغن، آبرنگ، نقاشی پاستل، آکریلیک، دیجیتالی، کلاژ، مداد رنگی، سیاه‌قلم می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پیشنهاد اسباب بازی

4 56 رای
نظر به نوشته
guest
46 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین پر بازدیدترین
Inline Feedbacks
دیدگاه ها
فاطمه رحیمی

عالی بود بابت این همه صحبت های مفید ممنون 💐

سارا

خواهش میکنم به من هم نقاشی یاد بده خیلی دوست دارم ولی یاد ندا رم کم کم کم یاد دارم خواهش میکنم ازتون

فاطمه رحیمی

عالی بود ممنون بابت صحبت های مفید وجالب

‌‌‌

عالی هست بابام این آخریش خیلی خوبه

صالح

واقعا مقاله خیل خوبی
دم شما گرم
در مورد روش های دیگه نقاشی مثل رنگ روغن هم بنویسید

زینب

سلام ممنون از نقاشی شما لذت بردم از نقاشی شما فوق العاده بود ممنون 🌹🌹

ریحانه بابانژاد

خوب بود.
توضیحات خوبی داشت.

فاطمه رحیمی

عالی بابت صحبت های مفید ممنونم

حدیث

عالی هست اما یکم سخت هست
👏👏👏👏

فاطمه قنبرزهی

سلام من فاطمه هستم واقعا عالی بود 👏👏لذت بردم واقعا

پریا

عالیییییی💖

پریا

من از اینا ۵ تانقاشی کشیدم💖
مرسی😍

شیدا

عالی 😍

🦋🦋🦋

عالی بود من که خیلی دوست داشتم 🦋🦋🦋

به تو چه

عالی

زهرا

خیلی مقاله خوبی بود
نقاشی دخترانه پرنسسی و از انا و السا
و نقاشی سیندرلا هم بزارید

سهیل

فیلم نقاشی دخترانه بیتشر بزارید برامون این عکساش بیتشر بود

رامینا

عالی

امیر

جخیلی عالی ولی خیلی سخت

ناشناس

خیلی عالی

بنیامین گوران

خیلی عالی بود ولی عکس رو بیشتر بزارید و یکم اسان تر باسه ممنون میشم از شما دمتون گرم ☺😘😚

آرزو

عالی بود بابت این همه نقاشی و طراحی ممنون😘🌸💐🌺

سلام

نقاشیتون خیلی عالی بود لذت بردم

بلینکی

سلام ممنون

آرزو

وای نقاشی هاش خیلی خوب بود و صحبت هاتون دمتون گرم👏

بهار

عالی بود بابت این همه طراحی ممنونم

ملیکا

خیلی زیبا است

قاسم

عالی

#متینا

خیلی نقاشی های جالبی داشت من خودم از همه طراحی هاش استفاده کردم عالی فقط یک خواهش اینکه فیلم اموزش اون طراحی هایی که کشیده شده هم بزارید ممنون

کیانا

سلام وا این بود 100 تاهرهرهرهرهرهرهرهر

نرگس شفیعی

خیلی عالی بود و ممنون 💙

ثنا

خیلی جالب بود هم نقاشی هاش هم مطالبش🌷

مریم

ممنون از نقاشی های زیبا دخترانه که گذاشتید. ویدئو هم بیشتر بزارین

سارا جعفر بگلو

خیلی خوب

فاطمه درویشی

من خودم هنرآموز گرافیک هستم و از آموزش هاتون لذت بردم عالی بود … فقط به جاهایی بهتره از کلمات اصلی و درست استفاده کنید سپاسگزار

نیکا

خیلی خوب بود