0 تا 100 آموزش بازی قایم موشک + ویدئو + دانلود بازی

 

با آموزش بازی قایم موشک همراه ما باشید. بازی قایم موشک یک بازی فکری و گروهی هست که به تقویت حافظه کوتاه مدت افراد کمک می‌کند. این بازی هم برای کودکان و هم بزرگسالان مناسب است و شما را رد هر سنی که باشید به چالش می‌کشد.

این بازی شور و هیجان را به جمع‌های شما می‌آورد و آن را می‌توانید در جمع‌ خانوادگی و دورهمی‌های خود نیز انجام دهید. بازیکنان باید هنگام ریختن تاس، تصویر زیر تشتک را به یاد بیاورند.

آموزش بازی قایم موشک

بازی قایم موشک یک بازی گروهی ۲ تا ۶ نفره است. این بازی دارای ۳۵ عدد کارت دایره‌ای از جنس فوم که روی هرکدام یک تصویر وجود دارد، ۶ عدد تشتک پلاستیکی در ۶ رنگ مختلف و یک عدد تاس رنگی است که هر طرف آن به رنگ یکی از تشتک‌ها است.

آموزش بازی فکری قایم موشک

روش بازی فکری قایم موشک بدین گونه است

ابتدا همه کارت‌ها را روی زمین بچینید و تصاویر آن‌ها را به خاطر بسپارید. حال تشتک‌ها را روی ۶ عدد از کارت‌ها بچینید. دقت کنید که قبل از چیدن تشتک‌ها تصاویر کارت‌های زیر آن‌ها را به خوبی به خاطر بسپارید.

سپس هر بازیکن در نوبت خود تاس می‌ریزد و با توجه به رنگ‌ آن، باید تصویر زیر تشتک همان رنگ را به درستی حدس بزند. اگر بتواند تصویر را به درستی حدس بزند، کارت را برای خود برداشته و تشتک را به دلخواه روی یک کارت دیگر قرار می‌دهد.

اما اگر تصویر را اشتباه حدس بزند، باید تشتک را سر جای خود قرار داده و نوبت به بازیکن بعدی می‌رسد. پیشنهاد می شود از جدیدترین اسباب بازی ورزشی هویو دیدن فرمایید.

آموزش بازی قایم موشک

در نهایت برنده کسی است که بتواند کارت‌های بیشتری جمع کند. هامنطور که پیش‌تر هم گفته شد، این بازی به تقویت حافظه کوتاه مدت، افزایش دقت و تمرکز، شناخت رنگ‌ها و افزایش اعتماد به نفس کمک می‌کند. پیشنهاد می شود درباره قصه صوتی کودکانه نیز بخوانید.

با دیدن ویدئو زیر می‌توانید بازی قایم موشک را ه سرعت یاد بگیرید.

 

بازی قایم موشک اندروید

نسخه‌های متفاوتی از بازی قایم موشک یا Hide and Seek برای اندروید تهیه شده است. می‌توانید از لینک زیر این بازی را برای سیستم عامل اندروید دانلود کنید.

دانلود قایم موشک برای اندروید

پیشنهاد اسباب بازی

0 0 رای
نظر به نوشته
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بازدیدترین
Inline Feedbacks
دیدگاه ها
علیرضا

مرسی از سایت خوبتون
علیرضا