برای ولنتاین امسال ایده جذابی دارید؟
می‌دونید چجوری عشقتون رو سوپرایز کنید و یک روز خاطره‌انگیز براش بسازید؟
ما توی این مقاله، با چند ایده سورپرایز ولنتاین ساده و کم هزینه به شما کمک می‌کنیم تا یک روز خاص رو با عشقتون بسازید. اگر به کارهای دستی و هنری علاقه دارید و البته حوصله دارید، میتونید از این ایده‌های سورپرایز ولنتاین استفاده کنید.

1.جعبه‌ی خاطرات درست کنید

یک جعبه‌ی خاطرات درست کنید. می‌تونید از جعبه‌های آماده که در مغازه‌های تزئینی یا لوازم‌تحریرها دارند استفاده کنید؛ یا اگر خودتان سلیقه و ذوق بیشتر دارید، یک جعبه‌ی زیبا درست کنید و به عنوان یکی از ایده‌های سورپرایز ولنتاینی استفاده کنید. می‌تونید روی جعبه عکس‌های قدیمی از کودکی تا بزرگسالی عشقتون رو بچسبونید و درون اون رو از محتویات خاطره‌ساز که عشقتون به اون علاقه داشته استفاده کنید. مثل ساز دهنی، مدال، یا حتی لباس‌های کودکیش (اگر به آن دسترسی دارید) و… هر چیزی که با نگاه کردن به اون خوشحال می‌شه. اگر به این اشیاء دسترسی نداشتید، می‌تونید با کاغذهای کوچیک که تو هر کدام یک خاطره‌ی خوب و شاد که با هم داشتید یا براتون تعریف کرده رو یادداشت کنید و توی جعبه بذارید.

جعبه 50 دلیل عشق -ایده سورپرایز ولنتاین

2.بلیط تئاتر یا کنسرت

یکی از کارهایی که می تونید برای سورپرایز ولنتاین انجام بدین رزرو کنسرت مورد علاقه یا تئاتر هستش. سعی کنید به سلیقه‌ی عشقتون در این زمینه بیشتر توجه کنید و از سبک‌های درام و ناراحت‌کننده تا حد امکان خودداری کنید و بیشتر کنسرت و تئاترهای شاد رو برای این مناسبت درنظر بگیرید.

بلیط کنسرت - ایده سورپرایز ولنتاین

3. یک روز بدون تکنولوژی

توی این روز، به عنوان ایده سورپرایز ولنتاین، خودتون و عشقتون با هم گوشی و هر وسیله‌ی الکترونیکی دیگه‌ای که دارین رو بذارین کنار و کل حواستون به هم‌دیگه باشه.

روز بدون تکنولوژی - ایده‌های سورپرایز ولنتاین

4.ایده چندلایه‌ای برای سوپرایز ولنتاین

ایده‌های سورپرایز ولنتاین جذاب دیگه، پاکت‌نامه با سایز‌های مختلف از بزرگ به کوچیک حداقل 5 عدد درست کنید و نامه‌ای عاشقانه بنویسید و داخل کوچیک‌ترین پاکت بذارید و اون رو با یک عروسک زیبا به عشقتون هدیه بدید. می‌تونید برای خرید عروسک‌های مخصوص ولنتاین از هویو کمک بگیرید. (برای خرید عروسک اینجا کلیک کنید) البته هویو پک‌های جذابی برای سورپرایزهای ولنتاین برای شما آماده کرده که میتونید به عنوان یک هدیه به یاد ماندنی به عشقتون هدیه بدید.

نامه ولنتاین تو در تو

5.با یک صبحانه‌ی عاشقانه، عشقتون رو سورپرایز کنید

با توجه به اینکه ولنتاین امسال روز جمعه است، می تونید با یک صبحانه‌ی زیبا و شگفت‌انگیز عشقتون رو سورپرایز کنید. با یک سینی پر از خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های خوشمزه به اتاق خواب برید و با سینی صبحانه‌ی تزئین شده از خواب بیدارش کنید تا یک ایده سورپرایز ولنتاین شگفت‌انگیز براش داشته باشید.

ایده صبحانه ولنتاینی

6. آشپزی خانم‌های باسلیقه در روز ولنتاین

شما میتونید با درنظر گرفتن سلیقه‌ی عشقتون توی روز ولنتاین، اون رو سورپرایز کنید و با استفاده از دسرها و غذاهای موردعلاقه‌اش اون رو شاد کنید. یا اگر به آشپزی علاقه‌ای ندارید، می‌تونید میز شام رو عاشقانه‌تر بچینید و از گل و شمع روی میز استفاده کنید.

آشپزی با سلیقه در روز ولنتاین

7. چند ایده ولنتاینی با یادداشت‌های جذاب

اگر متاهل هستید می‌تونید اتاق خواب خودتون رو با بادکنک تزئین کنید و داخل هر بادکنک یک یادداشت عاشقانه بندازید تا با ترکوندن اون سورپرایز بشه. یا می‌تونید چند یادداشت توی برگه‌های قلبی شکل بنویسید و توی کیف یا جیب عشقتون بذارید. یا می‌تونید چند یادداشت عاشقانه رو روی آینه بزنید تا صبح موقع بیدار شدن ببینه و سورپرایز بشه.

ایده سورپرایز ولنتاین

8. به یک سفر یک روزه بروید

اگر ماشین دارید و عشقتون اهل سفره، یک سفر یک روزه رو توی برنامه‌تون قرار بدین و برای ولنتاین اون رو با این برنامه سورپرایز کنید. سعی کنید این کار رو بدون اطلاع اون برنامه ریزی کنید. خودتون وسایل رو آماده کنید و با در نظر گرفتن شرایط اون رو سوپرایز کنید. با آهنگ عاشقانه از جاده‌ها لذت ببرید.

مسافرت دونفره ولنتاینی

9.فرستادن گل و بادکنک

یه دسته بادکنک بزرگ با یه دسته گل رز قرمز خوشگل رو وقتی که انتظارش رو نداره و فک می‌کنه شما به یادش نیستین، با پیک براش ارسال کنین و توش یه پیام محبت‌آمیز بذارین تا سورپرایز شه.

ایده سورپرایز ولنتاین - گل و بادکنک

10. واگذاری تصمیمات

یک روز کامل، تمام اختیارات در هر زمان و مکان و شرایطی رو به عشقتون واگذار کنین و بذارین تا برای هر چیزی اون تصمیم بگیره. هر چیزی میخواد بخره، هر چیزی می‌خواد بخوره و هر کاری اون می‌خواد انجام بدین.

واگذاری تصمیمات در روز ولنتاین

11.از همه طرف سورپرایز کنید

یک سری یادداشت یا استیکر یه مدل آماده کنین و روی هر کدوم یه خاطره‌ی خوب، یه جمله عاشقانه یا یه عکس بذارین و هر گوشه خونه یکی از اون‌هارو پنهان کنین. بذارین عشقتون اولیش رو خودش پیدا کنه و چند تاشو ببینه و بعد بهش بگین کلا چند تا ازین یادداشت گذاشتین تو خونه تا با شوق دنبالشون بگرده و با پیدا کردن هر کدوم سورپرایز بشه.

ایده سورپرایز ولنتاین

12. تماس‌های غافلگیرانه

می‌تونید از روز قبل تو ساعت‌های عجیب و غریب تماس‌های ناگهانی بگیرین با عشقتون و بهش جملات عاشقانه بگین، یا براش شعر بخونین، یا آواز و آهنگ مورد علاقش رو پخش کنین، یا توی هر تماس خیلی کوتاه بگین چرا دوستش دارین و دلایل عشقتون رو بازگو کنین واسش.

تماس غافلگیرانه روز ولنتاین

13. خوش بگذرونین

هر کاری دوس دارین بکنین، جشن بگیرین. یه ماشین لوکس کرایه کنین و هر جایی دوس داشتین برین و طلوع یا غروب آفتاب رو کنار هم توی یه منظره‌ی خوب تماشا کنین.

خوش گذرونی ایده سورپرایز ولنتاین

14. کوپن عشق بدهید

به عشقتون، کوپن‌های عشق به عنوان ایده سورپرایز ولنتاین بدین. توی این کوپن‌ها، کارها و هزینه‌ی اون‌هارو بنویسید. مثلا اگر عشقتون دوس داره واسش آشپزی کنین، اون رو روی یک کوپن بنویسین و هزینه اون رو یک بوسه از پیشانی قرار بدین. یا اگر علاقه به شهربازی داره، یه کوپن دیگه بذارین با هزینه‌ی یه آغوش پنج دقیقه‌ای. بذارین کوپن‌هاش رو توی اون روز خرج کنه!

کوپن عشق مخصوص سورپرایز ولنتاین

15. تکرار اولین روز آشنایی

هر طور شده، عشقتون رو به همون محلی که اولین بار همدیگه رو دیدین ببرین، سعی کنین همه چیز مثل همون موقع باشه، همون لباس‌ها و همون حرف‌ها. اگر امکانش نبود، نشونه‌ها و یادگاری‌های اون روز رو یادآوری کنین و نشون بدین چقدر روز مهمی بوده توی زندگی‌تون.

اولین روز آشنایی

16. پیام‌هاتون رو چاپ کنین

خیلی وقته که زمان نامه و پیام‌های کاغذی تموم شده. خیلی از صحبت‌ها توی گوشی‌ها و فضای دیجیتال باقی می‌مونن. یک ایده سورپرایز ولنتاین می‌تونه این باشه که قسمت‌های جذاب و خاطره‌انگیز چت‌ها و پیام‌هاتون رو پرینت بگیرین و به عشقتون به عنوان یادگاری هدیه بدین.

ایده سورپرایز ولنتاین: چاپ پیام‌ها

0 0 رای
نظر به نوشته
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
دیدگاه ها