ارسال رایگان به کل کشور

معرفی

نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی با رویکرد معرفی شرکت‌ها، مؤسسات دولتی و خصوصی و نهادهای مردمی‌ای که خدمت یا محصولی در راستای ترویج انواع بازی و اسباب‌بازی دارند برگزار می‌شود. مخاطبین این بخش از جشنواره خانواده‌ها، مدارس و سایر سازمان‌هایی است که قصد دارند از خدمات و محصولات حاضر در نمایشگاه استفاده نموده یا با آن‌ها همکاری نمایند.
در پنجمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی مجموعا ۲۸ شرکت و مؤسسه‌ی دولتی، خصوصی و نهادهای مردمی حضور یافتند. این مؤسسات و گروه‌ها شامل گروه‌های مشاوره بازی و بازی درمانی، مؤسسات آموزش از طریق بازی، مدارس و مهدکودک‌ها با فرآیندهای آموزشی بازی محور، گروه‌های برگزارکننده رویدادهای بازی محور، فضاهای بازی آموزشی و موزه‌های اسباب‌بازی و برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی تربیت مربی بازی بودند.

نمایشگاه ترویجی جشنواره ملی اسباب بازی

دسته‌بندی نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی

نمایشگاه ترویجی در سال‌های گذشته دارای دسته‌بندی زیر بود:

نمایشگاه ترویجی جشنواره ملی اسباب بازی

 

 

زمان برگزاری نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی

نمایشگاه ترویجی همزمان با نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب‌بازی و عروسک و در مدت‌زمان اجرای بخش بازار اسباب‌بازی برگزار می‌شود.
طبق اعلام دبیرخانه‌ی ششمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی، زمان برگزاری این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹ لغایت ۵ اسفند ۹۹ و همزمان با نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب بازی و عروسک می‌باشد.

enamad payment sharif support delivery referal

راه‌های ارتباطی هویو