چگونه عصبانیت‌های کودکان را مدیریت کنیم و اون رو کاهش بدیم:

 مقدمه:

همه پدرها و مادرها دلشون می‌خواد به بهترین نحو ممکن فرزندشون رو تربیت کنن تا آینده درخشانی در انتظار اون‌ها باشه. بنابراین نیازه که ما از همون دوران کودکی تلاش کنیم رفتارهای مناسب رو در کودکان‌مون شکل بدیم و اون رو تقویت کنیم و در مقابل رفتارهای نامناسب اون‌ها رو کاهش بدیم تا به مرور زمان چنین رفتارهایی محو و ناپدید بشن.

 آیا فرزند شما خودش رو به زمین میزنه، فریاد می‌زنه، لگد می‌زنه و ……؟ شما تنها پدر و مادری نیستین که کودک‌تون این رفتارها رو داره. همه بچه‌ها ممکنه چند وقت یکبار عصبانی بشن و رفتارهای نامناسبی از خودشون نشون بدن.

 در حالی که ممکنه رفتارهای کودکان گاهی خجالت‌آور و کاملاً خسته‌کننده باشه اما میشه عصبانیت بچه‌ها رو با کمی صبر و پشتکار از طرف شما والدین حل کرد. این استراتژی‌های انضباطی می‌تونه به فرزند شما کمک کنه تا متوجه این مسئله بشه که هر اتفاقی هم که بیفته، عصبانیت به حل اون موقعیت و مشکل کمکی نمی‌کنه.

 در ادامه این مقاله:

 به بررسی راهکارهایی می‌پردازیم که بتونیم به وسیله اون‌ها رفتارهای ناشی از عصبانیت رو در کودکان کاهش بدیم. این روش‌ها رو به طور کامل بررسی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشین تا این راه‌ها رو با هم ببینیم.

 

این قسمت از محتوا تنها برای مشترکین هویواستار قابل نمایش است.

پیشنهاد اسباب بازی

0 0 رای
نظر به نوشته
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
دیدگاه ها