ارسال رایگان به کل کشور

معرفی

بخش علمی جشنواره ملی اسباب بازی با هدف ارتقای آگاهی و دانش فعالان حوزه‌ی اسباب‌بازی، پژوهشگران و علاقمندان این حوزه برگزار می‌شود. این بخش در قالب نشست‌های تخصصی با محورهای اصلی فرهنگی، تاریخی، روانشناختی، صنعتی، اقتصادی و آموزشی هر ساله در حال برگزاری است.
در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، این نشست‌ها به صورت مجازی و با حضور مهمانانی از داخل و خارج کشور برگزار می‌شود. برنامه‌های کمیته‌ی علمی جشنواره ملی اسباب بازی با مشارکت معاونت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی، ستاد گسترش علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری و انجمن علمی پژوهش‌های هنری ایران انجام می‌گیرد.
نشست‌های ششمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی در ادامه معرفی شده‌اند.

بخش علمی جشنواره ملی اسباب بازی

نشست‌های ششمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی

نشست‌های تخصصی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در کنار سایر بخش‌ها نظیر نمایشگاه تخصصی و نمایشگاه ترویجی برای اولین بار در ادوار جشنواره، به صورت بین‌المللی و با حضور مهمانانی از کشورهای هندوستان، دانمارک، فرانسه، سوئیس و… برگزار می‌شود. کمیته‌ی علمی جشنواره ملی اسباب بازی در نظر دارد تا این روند را به صورت مستمر ادامه داده و بعد از برگزاری ۶ نشست در مدت زمان بهمن ۹۹ در قالب فصل اول نشست‌ها، باقی نشست‌ها را به صورت مستمر و در قالب فصل‌های بعدی در ماه‌های آینده برگزار نماید.
این نشست‌ها مقدمه ای خواهند بود بر کنفرانس بین‌المللی اسباب‌بازی. هر نشست با حضور ۳ تا ۵ استاد داخلی و خارجی و در چهار ساعت برگزار خواهد شد.

 

• نشست تخصصی اسباب‌بازی و علوم شناختی با رویکرد بازی‌های شناختی

 

نشست تخصصی رویکردهای روانشناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف

 

نشست تخصصی برندینگ و بازارسازی جهانی و منطقه‌ای در صنعت اسباب‌بازی (صادرات)

 

نشست تخصصی ابعاد فرهنگی اجتماعی اسباب‌بازی و بازی

 

نشست تخصصی ضرورت‌سنجی پژوهش‌های علمی میان رشته‌ای در اسباب‌بازی

 

نشست تخصصی اقتصاد اسباب‌بازی، فروش و فروش مجازی در دوران پاندمی کویید 19

enamad payment sharif support delivery referal

راه‌های ارتباطی هویو