ارسال رایگان به کل کشور

معرفی

بخش رقابتی جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی با هدف معرفی برترین محصولات تولیدی در یک سال منتهی به جشنواره برگزار می‌شود.
دبیرخانه‌ی جشنواره، با انتشار فراخوان بخش رقابتی جشنواره ملی اسباب بازی، پس از دعوت از تولیدکنندگان جهت ارسال محصولات خود با شرایط زیر، شروع به داوری محصولات می‌نماید. شرایط شرکت در این بخش عبارتند از:

دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی هدف برگزاری این بخش را موارد زیر معرفی می‌کند:

 

بخش رقابتی جشنواره ملی اسباب بازی

 

 

شاخص‌های داوری رقابتی

 1. کیفیت

  کیفیت تولیدات به عنوان یکی از اصلی‌ترین پارامترهای مورد بررسی در بخش رقابتی می‌باشد. عواملی نظیر مواد مصرفی، نوآوری در به‌کارگیری مواد نو و رعایت استانداردهای تدوین شده در صنعت اسباب‌بازی از شاخص‌های این پارامتر می‌باشند.

 2. طراحی

  نو بودن و تازگی ایده‌ی اسباب‌بازی یکی از شاخص‌های مهم این بخش است. دیدگاه بومی و فرهنگی می‌تواند موجب امتیاز بیشتر در این بخش شود. در نظر گرفتن مکانیک و دینامیک نوآورانه‌ی بازی با توجه به نیازهای روانی و شناختی کودک و اسباب‌بازی نیز در این بخش حائز اهمیت است.

 3. تصویرسازی و شخصیت پردازی

  بدیع بودن تصویرسازی‌ها در کنار رعایت کیفیت اجرا و همچنین پیاده‌سازی المان‌های بومی و فرهنگی در آن، توأم با همسان‌سازی تصویرسازی‌ها با فضای بازی در این بخش مورد سنجش قرار خواهد گرفت.

 4. بسته‌بندی

  کیفیت مواد به کار رفته در بسته‌بندی محصولات با رویکرد حفاظت از محیط زیست، هندسه و ابعاد مناسب بسته‌بندی‌ها، کیفیت گرافیک بسته‌بندی و چاپ، تایپوگرافی و نوآورانه بودن آن نیز اهمیت ویژه‌ای در این بخش دارد.

 5. شاخص‌های علوم شناختی

  در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، با همکاری شکل گرفته با ستاد علوم شناختی، ویژگی‌ها و شاخص‌های شناختی اسباب‌بازی‌ها نیز مورد بررسی و داوری تخصصی قرار خواهند گرفت.

 

دسته‌بندی بخش‌های رقابتی

 

در مرحله‌ی پایانی بخش رقابتی، محصولات داوری شده و اسباب‌بازی‌های برتر ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی معرفی شده و در اواخر بهمن ۱۳۹۹ همزمان با برگزاری نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب بازی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

enamad payment sharif support delivery referal

راه‌های ارتباطی هویو