۰ تا ۱۰۰ بازی قایم موشک: آموزش حضوری، دانلودی یا بازی تخته‌ای قایم باشک!

بازی قایم موشک

بازی قایم موشک یک بازی فکری و گروهی هست که به تقویت حافظه کوتاه مدت افراد کمک می‌کند. این بازی هم برای کودکان و هم بزرگسالان مناسب است و شما را رد هر سنی که باشید به چالش می‌کشد. این بازی شور و هیجان را به جمع‌های شما می‌آورد و آن را می‌توانید در جمع‌ خانوادگی و دورهمی‌های خود نیز انجام دهید. بازیکنان باید هنگام ریختن تاس، تصویر زیر تشتک را به یاد بیاورند.

آموزش بازی فکری قایم موشک

بازی قایم موشک یک بازی گروهی ۲ تا ۶ نفره است. این بازی دارای ۳۵ عدد کارت دایره‌ای از جنس فوم که روی هرکدام یک تصویر وجود دارد، ۶ عدد تشتک پلاستیکی در ۶ رنگ مختلف و یک عدد تاس رنگی است که هر طرف آن به رنگ یکی از تشتک‌ها است.
روش بازی بدین گونه است: ابتدا همه کارت‌ها را روی زمین بچینید و تصاویر آن‌ها را به خاطر بسپارید. حال تشتک‌ها را روی ۶ عدد از کارت‌ها بچینید. دقت کنید که قبل از چیدن تشتک‌ها تصاویر کارت‌های زیر آن‌ها را به خوبی به خاطر بسپارید.
سپس هر بازیکن در نوبت خود تاس می‌ریزد و با توجه به رنگ‌ آن، باید تصویر زیر تشتک همان رنگ را به درستی حدس بزند. اگر بتواند تصویر را به درستی حدس بزند، کارت را برای خود برداشته و تشتک را به دلخواه روی یک کارت دیگر قرار می‌دهد. اما اگر تصویر را اشتباه حدس بزند، باید تشتک را سر جای خود قرار داده و نوبت به بازیکن بعدی می‌رسد.
در نهایت برنده کسی است که بتواند کارت‌های بیشتری جمع کند. هامنطور که پیش‌تر هم گفته شد، این بازی به تقویت حافظه کوتاه مدت، افزایش دقت و تمرکز، شناخت رنگ‌ها و افزایش اعتماد به نفس کمک می‌کند.

 

بازی Hide and Seek

با دیدن ویدئو زیر می‌توانید بازی قایم موشک را ه سرعت یاد بگیرید.

لینک
https://www.aparat.com/v/6VmyU/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D9%81%DA%A9%D8%B1%DB%8C_%D9%82%D8%A7%DB%8C%D9%85_%D9%85%D9%88%D8%B4%DA%A9

 

بازی قایم موشک اندروید

نسخه‌های متفاوتی از بازی قایم موشک یا Hide and Seek برای اندروید تهیه شده است. می‌توانید از لینک زیر این بازی را برای سیستم عامل اندروید دانلود کنید.

لینک سایت برای دانلود:

https://getandroid.ir/download/game/arcade/9291-Hide-io-Games.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + چهار =