[wc_sorting]

خرید اسباب بازی

خرید اسباب بازی برای هر خانواده‌ی دارای فرزندی، جزو یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌هاست. اگر خانواده از سطح رفاهی خوبی برخوردار باشد، چالشش خرید اسباب بازی مناسب کودکش است؛ و اگر سطح رفاهی مناسب نباشد، خرید اسباب بازی ارزان قیمت جزو چالش‌های اساسی آن‌ها خواهد بود. در هر صورت، کودک از بدو تولد برای رشد، یادگیری و سرگرم شدن نیاز به بازی و در نتیجه خرید اسباب بازی دارد.

خرید اسباب بازی نیاز به دقت، حوصله و بررسی دقیق دارد. اگر به اسباب بازی به چشم یک کالای معمولی نگاه شود، قطعا نمی‌توان انتظار یک خرید هوشمندانه را داشت. اسباب بازی وسیله‌ای است کودک با آن آموزش می‌بیند، رشد می‌کند و در عین حال سرگرم می‌شود. در هنگام خرید اسباب بازی باید بدانید هدف شما از خرید چیست؟ باید آگاه باشید اسباب بازی را به چه هدف و منظوری تهیه می کنید؛ ­آیا قصد خرید اسباب بازی آموزشی دارید یا اسباب بازی فکری و کارتی، خرید اسباب بازی سرگرم‌کننده و یا …؟

پس از آن که هدف خود از خرید اسباب بازی را مشخص نمودید، باید شخصیت کودک خود را بشناسید. این که کودک شما چه ویژگی‌های شخصیتی دارد و کدام هوش‌ها در او بارزتر است؟ بسیاری از مادران و پدران تجربه‌ی خرید اسباب بازی‌هایی را دارند که کودکشان صرفا جذب ظاهر آن شده و پس از مدت کوتاهی، آن را کنار گذاشته است. این مورد، یکی از نمونه‌های بارز عدم شناخت بر هدف اسباب بازی و شخصیت کودک است.

هویو به مادران، پدران و تمامی کسانی که قصد خرید اسباب بازی دارند کمک می‌نماید تا بهترین انتخاب را به هنگام خرید بازی‌ها داشته باشند. تیم هویو، ضمن بررسی موشکافانه‌ی هر اسباب بازی، مشخصات کامل آن را برای مخاطب خود شرح می دهد. به طوری که مخاطب خود را درون یک فروشگاه حقیقی اسباب بازی حس کند و در طی مطالعه‌ی محتوای مربوط به اسباب بازی، تمامی سوالاتش پاسخ داده شود. همچنین هویو با ارائه‌ی قابلیت انجام تست هوش‌های چندگانه‌ی گاردنر در وبسایت، به اولیا کمک می‌کند تا فرزند خود را بهتر بشناسند و بدانند کدام هوش‌ها در فرزندشان قوی‌تر و کدام هوش‌ها ضعیف‌تر است. بر همین اساس، و با توجه به بررسی‌های کارشناسان و روانشناسان هویو، به افراد اسباب بازی پیشنهاد داده می‌شود. در نتیجه مخاطبان می‌توانند با شناخت بیشتر، خرید هوشمندانه اسباب بازی داشته باشند.

هویو، علاوه بر کمک به مادران و پدران جهت خرید بر اساس شخصیت و خرید هوشمندانه اسباب بازی، تمام تلاش خود را در راستای ارائه‌ی بهترین کیفیت در هنگام خرید اسباب بازی انجام می‌دهد. خدماتی نظیر ارسال سریع اسباب بازی با هزینه‌ی کم، ضمانت برگشت خرید در صورت نامناسب بودن شرایط اسباب بازی، مشاوره‌ی پیش از خرید اسباب بازی و…