ارسال رایگان به کل کشور

جورچین چوبی از اسباب‌بازی‌های مناسب کودکان می‌باشد. جورچین‌ها می‌توانند در عین سرگرم کردن، باعث شوند کودک در حین بازی آموزش‌های مختلفی را ببینید. از این رو جورچین چوبی عمدتا جزو اسباب‌بازی‌های آموزشی و پازل و ساختنی نیز محسوب می‌شود.

جورچین‌های چوبی بسته به نوع آن‌ها ممکن است از 2 تا بیش از 20 قطعه داشته باشند که در کنار هم قرار گرفتنشان در نهایت به الگو و طرحی مشخص منجر شود. جورچین چوبی به واسطه‌ی جنسش، حس خوبی به کودک و والدین القا می‌کند و به همین دلیل باید در انتخاب جورچین چوبی مناسب حساسیت بیشتری داشت و انواع جنس‌ها را بررسی نمود. تولیدکنندگان بسیاری نظیر سپتا، والینور و روپک وجود دارند که از چوب‌های مرغوب و قابل شست و شو استفاده می‌کنند و همچنین گواهی‌های بین‌المللی برای جورچین‌های چوبی خود دارند. جورچین چوبی از آن دسته اسباب بازی هایی است که به کودک کمک می‌کند توانایی ذهنی خود و قدرت حل مسئله‌اش را به خوبی به کار گیرد. جورچین‌های چوبی موجب افزایش دقت، افزایش اعتماد به نفس، افزایش رشد شناختی با درک اشکال و جنس‌ها و رنگ‌ها و آشنایی با قطعات مکمل می‌شوند.

شما می‌توانید انواع جورچین چوبی را در این صفحه مشاهده کنید و اطلاعات دقیق هر یک را بررسی نمایید و در نهایت اقدام به خرید اینترنتی جورچین چوبی نمایید.

enamad payment sharif support delivery referal referal

راه‌های ارتباطی هویو