درباره ما

سلام

تیم هویو در بهمن سال ۹۷ با همکاری گروهی از دانشجوها و فارغ‌التحصیل‌­های دانشگاه‌­های صنعتی شریف و تهران، به عنوان استارت‌آپ و زیر نظر شتابدهنده‌ی دانشگاه صنعتی شریف (سِتاک) کارش رو شروع کرد. هدف اصلی هویو کمک به مادران و فراهم کردن فضایی امن و شاد برای کودکان کشورمونه. ما می‌دونیم  آینده هر کشوری توی دستان بچه‌های اون سرزمینه، پس خواستیم تا با جمع کردن تیمی فعال از دغدغه­‌مندهای این حوزه و با همراهی متخصص­‌ها و کارشناس‌­ها، نگرانی همیشگی مادران رو کمی کمتر کنیم.

ما توی هویو سه تا بخش هویواستور، هویومگ و هویو مدیا رو داریم:

هویو استور

بازی مهمترین کلید رشد و پرورش شخصیت و خلاقیت بچه‌هاست. علاوه بر این، مهم‌ترین ابزار برای یادگیری و بهترین راه برای ارتباط با کودکان بازی کردنه. اما مهم‌ترین سوال برای اولیا انتخاب بازی مناسب با شخصیت، توانمندی و سن بچه‌هاشونه. ما توی هویو سعی کردیم مجموعه‌­ای از اسباب بازی­‌های متنوع رو بررسی کنیم، در مورد هر کدومشون محتوای کاملی رو آماده کنیم و در اختیار شما قرار بدیم تا شما به راحتی و با شناخت کامل، اسباب بازی­‌هایی رو که ممکنه براتون جدید باشه رو بشناسید و متناسب با نیازتون خریداری کنید. علاوه بر این ما تستی طراحی کردیم به نام «تست هوش‌های چندگانه گاردنر»، شما می­تونید این تست کوتاه رو برای فرزندتون انجام بدین و متناسب با نتیجه تست، هویو به شما پیشنهاد میده که چه اسباب­‌بازی‌­هایی برای فرزندتون مناسبه. البته ناگفته نمونه که وقتی شما تست گاردنر رو انجام بدید علاوه بر اسباب­‌بازی، بقیه خدمات هویو اعم از مقالات و محتواهای آموزشی هم متناسب با شخصیت و سن فرزندتون بهتون پیشنهاد داده میشه.

هویو مگ

بارها پیش اومده مادرا به دنبال روش‌های تربیت، تغذیه سالم، نکات بهداشتی و … مقاله­‌ها و کتاب‌های مختلفی رو جستجو کنند و در نهایت آشفته بین انبوهی از اطلاعات جواب سوالشون رو نتونن پیدا کنند. هویومگ با ترجمه و تالیف جدیدترین مقالات روز سعی می‌کنه مادرای در جستجوی دانش رو راهنمایی کنه.
ما توی هویومگ دو قسمت «مقالات موضوعی» و «هویومگ‌پلاس» رو داریم. در بخش مقالات موضوعی سعی کردیم مقالاتی با موضوعات متنوع رو به صورت هفتگی منتشر کنیم و شما هم با نظراتتون می­تونید به ما کمک کنید که موضوع مقالات بعدی چی باشه. اما هویومگ‌پلاس مجموعه‌ای از مقالات پیوسته و مدون هستن که نکات مورد نیاز رو از دوران قبل از بارداری تا دوران نوجوانی فرزند مورد بحث و بررسی قرار می ده. مجموعه هویو مگ‌پلاس جامع و کامل  بوده و به صورت هفتگی بخش‌های جدید اون اضافه می‌شه.

 

هویومدیا

بچه‌ها کنجکاو و مشتاق دونستن و البته خیالبافی هستن. همه ما بارها با کودکانی مواجه شدیم که سرشار از سوال و شوق یادگیری به ما مراجعه می‌کنن. ما توی هویو مدیا سعی کردیم کنجکاوی و قدرت تخیل کودک­ رو پرورش بدیم. هو‌یو مدیا شامل دو قسمت «هویو رادیو» و «هویو لب» میشه.
هویو رادیو مجموعه‌ای از داستان‌های آموزنده برای کودکان هست که موضوعات مختلفی مثل ترس، خجالت، بخشش، حسادت و … رو شامل می‌شه، بچه‌ها وقتی داستان­‌ها رو گوش میدن می‌تونن خودشون رو بشناسن و نقاط قوت و ضعفشون رو با کمک پدر و مادر بهتر مدیریت کنن.

هویولب آزمایشگاه هویو هست؛ مجموعه‌ای از آزمایش‌های جذاب درقالب ویدیوی کوتاه و البته با وسایل بسیار ساده که توی هر خونه­‌ای پیدا میشه. پدر و مادر در کنار فرزندشون می­تونن اونارو انجام بدن و با هم کلی تفریح کنن و علاوه بر اون کلی هم مطالب علمی یاد بگیرن.

 

 

ما توی هویو به صورت شبانه روزی با عشق و ایمان در راستای اهدافمون تلاش می‌کنیم و همواره حضور مشاورها و متخصصان حوزه کودک در تمام بخش‌ها در کنار ما کمک می‌کنه تا از بیراهه رفتن جلوگیری کنیم و توی مسیر درست گام برداریم.

اینجا دنیای کودکان است…