درباره ما
تست هوش گاردنر

ما تیم هویو هستیم.

قبل از اینکه مارو به عنوان فروشگاه اسباب‌بازی یا سرویس پیشنهاد هوشمندانه‌ی بازی بر اساس شخصیت بچه‌ها ببینین، مارو به عنوان یه تیم بشناسین.

تیم استارت‌آپ هویو – دانشگاه صنعتی شریف

هویو چیه و چه فرقی با بقیه داره؟

هویو، یه فروشگاه اسباب‌بازیه که به شما کمک می‌کنه هوشمندانه خرید کنین!

اول از همه که می‌تونین بین کلی بازی و عروسک و کتاب بچرخین، توضیحات و روش‌های بازی رو بخونین، مهارت‌ها و هوش‌های هر بازی رو بررسی کنین و در نهایت از بین‌شون انتخاب کنین. اما علاوه بر اون‌ها، می‌تونین با خرید اشتراک هویواستار، با توجه به نتایج تست هوش فرزندتون و با مشاوره‌ی کارشناس‌های هویو، خرید بهتر و هوشمندانه‌تری رو طی چند ماه تجربه کنین.

حوصلشو داری یکم داستان بشنوی؟

ایده‌ی هویو، تو روزای سرد زمستون تو ذهن ما جوونه زد و با اومدن بهار، شروع به گل دادن و سر از خاک بیرون آوردن کرد. هر کدوم از ما، یه گوشه درگیر کاری بودیم، و این هویو بود که مارو کنار هم جمع کرد. وجه مشترک همه‌ی ما عشق و علاقمون به فضای شاد بچه‌ها و اسباب‌بازی‌هاشون بود و شتابدهنده‌ی دانشگاه صنعتی شریف، بهمون کمک کرد تا بتونیم قدم‌های اول رو برداریم. در حال حاضر هم هویو، زیر نظر پارک علم و فناوری و مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف به عنوان شرکت خلاق داره فعالیت می‌کنه.
اگه شما امروز هویو رو می‌شناسین و بهش اعتماد می‌کنین، حاصل تلاش‌های همین تیمه.

 

عکس مربوط به فروشگاه باغ کتاب تهران، روزگاری که کرونا تو زندگی‌هامون نبود!

می‌خوایم به چی برسیم؟

مأموریت ما توی هویو، ایجاد امکان خرید هوشمندانه و هدفمند اسباب‌بازی برای والدین و علاقمندانه و چشم انداز ما اینه که تبدیل بشیم به محبوب‌ترین برند بازی و سرگرمی که در راستای ایجاد فضایی امن و شاد همراه با عدالت اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و آموزشی قدم برمی‌داره.

تیم هویو

[html_block id="62572"]

راستی خیلیا میپرسن هویو یعنی چی؟

هویو یعنی مادر، یعنی همه چیزمون، یعنی بهترین دوستمون، یعنی دلگرمی و پشتوانه‌ی هممون، یعنی… مادر برای هر کدوممون یه معنی می‌ده، پس بذارین هویو خودش معنی خودش رو توی ذهنتون بسازه، اون چیزی که شما می‌خواین.

اینجا دنیای کودکان است

راه‌های ارتباطی هویو

موجود شد به من اطلاع بده

  • موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
  • نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
close-link