درباره ما

هویو؛ فروشگاه اسباب‌بازی

هویو یه فروشگاه اسباب‌بازیه. فروشگاهی که توش می‌تونین بین یه عالمه اسباب‌بازی مختلف بگردین و بر اساس سن، نوع اسباب‌بازی و هوش‌هایی که اون اسباب‌بازی پوشش می‌ده، خرید کنین.

هویو چه فرقی با بقیه داره، اصن چرا هویو؟

هوشمندانه خرید می‌کنی؛ با شناخت کامل نسبت به فرزندت و اسباب‌بازی.

خرید هوشمندانه یعنی:

 اولاً؛ قبل از خرید می‌تونین یه تست هوش بدین و از توانایی‌های خودتون یا فرزندتون آگاه شین.

 دوماً؛ همه‌ی اسباب‌بازی‌ها بر اساس هوش‌های چندگانه‌ی گاردنر دسته‌بندی شدن و توضیحات کامل اون‌ها (عکس، فیلم، روش بازی و…) آورده شده.

در نتیجه شما می‌تونین با نتایجی که از تست بدست میارین و توضیحاتی که زیر اسباب‌بازی‌ها هست، مطمئن‌تر و متناسب با توانایی‌ها خرید کنین. پس بدونین خرید از هویو هوشمندانه‌ترین خرید اسباب‌بازی ممکن خواهد بود.

 

فقط اینترنتی؟

هویو، یه شعبه توی باغ کتاب تهران داره که می‌تونین برای خرید اسباب‌بازی برین اونجا و از اونجا هم خرید کنین. اکثر اسباب‌بازی‌ها اونجا باز هستن و می‌تونین قبل از خرید، اون‌هارو ببینین و باهاشون بازی کنین.

 

دیگه چه خبر؟

مقالات و محتوای صوتی و تصویری رو از دست ندین.

تیم روانشناسی هویو، هر هفته مقالاتی رو برای اولیا تولید می‌کنه تا به سؤالاتشون توی زمینه‌های مختلف جواب بده.

همچنین، هر هفته قصه‌های صوتی کودکانه، آزمایش‌های علمی ساده و کاردستی‌های جذابی هم تولید می‌شن و می‌تونین اونارو هم توی سایت یا شبکه‌های اجتماعی هویو ببینین و لذت ببرین.

 

حوصلش رو داری یکم هم داستان بشنوی؟

مأموریت ما توی هویو، ایجاد امکان خرید هوشمندانه و هدفمند اسباب‌بازی برای والدین و علاقمندانه و چشم انداز ما اینه که تبدیل بشیم به محبوب‌ترین برند بازی و سرگرمی که در راستای ایجاد فضایی امن و شاد همراه با عدالت اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و آموزشی قدم برمی‌داره.

ایده‌ی هویو، تو روزای سرد زمستون تو ذهن ما جوونه زد و با اومدن بهار، شروع کرد به گل دادن و سر از خاک بیرون آوردن. هر کدوم از ما، یه گوشه درگیر کاری بودیم، و این هویو بود که مارو کنار هم جمع کرد. وجه مشترک همه‌ی ما عشق و علاقمون به فضای شاد بچه‌ها و اسباب‌بازی‌هاشون بود. شتابدهنده‌ی دانشگاه صنعتی شریف، بهمون کمک کرد تا بتونیم قدم‌های اول رو برداریم.

اگه دوسمون داری، بهمون کمک کن، با نظراتت، با نقد کردنت، با معرفی ما به هر کسی که فک می‌کنی هویو می‌تونه براش مفید باشه، و از همه مهم‌تر، با انرژی مثبت و عشقی که برامون می‌فرستی.

 

راستی، خیلیا می‌پرسن هویو ینی چی؟

هویو یعنی مادر، یعنی همه چیزمون، یعنی بهترین دوستمون، یعنی دلگرمی و پشتوانه‌ی هممون، یعنی… مادر برای هر کدوممون یه معنی می‌ده، پس بذارین هویو خودش معنی خودش رو توی ذهنتون بسازه، اون چیزی که شما می‌خواین.

 

اینجا، دنیای کودکان است!