[wc_sorting]

خرید اسباب بازی فکری

اسباب بازی فکری همواره یکی از دسته‌بندی‌های پرمخاطب در میان بازی‌ها بوده است. بازی فکری در رده‌های سنی گوناگون عرضه می‌شود و فقط محدود به تعدادی بردگیم و بازی رومیزی بزرگسال نمی‌گردد. اسباب بازی فکری از سنین زیر یک سال تولید شده و اسباب بازی‌های فکری نوجوان و خردسال، همواره توجه بسیاری از مادران را به خود جلب می‌نماید.

خرید بازی فکری متناسب با سن، مهارت‌های مورد نظر و نیازهای هوشی شامل انواع ساختنی‌ها، لگو و پازل، اسباب بازی آموزشی و… به تقویت هوش و مهارت‌های کودکان و حتی بزرگسالان کمک شایانی می‌کند. خرید اینترنتی انواع بازی فکری و اسباب بازی آموزشی در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند پیش از خرید بازی های فکری، در انواع کافه بازی ها بازی کنند و سپس تصمیم به خرید بگیرند. فروشگاه بازیهای فکری عمدتا قبل از خرید به شما اجازه‌ی بازی و تست محصول را می‌دهند. هویو نیز به عنوان یک فروشگاه بازی های فکری، تلاش کرده تا با محتوای دقیق و موشکافانه‌ای که برای هر بازی فکری ایجاد کرده، به مخاطب کمک کند تا تجربه‌ی استفاده از سایت خرید بازی فکری را بهبود دهد و خرید بخصوص خرید بازی های فکری بزرگسالان را راحت تر کند.

چالش‌های بازی با بازی فکری و کارتی

چالش‌هایی که در بازی فکری وجود دارند، بسته به سن و نوع اسباب بازی، متفاوت هستند. می‌توان گفت یکی از بهترین راه‌های یادگیری، آموزش مهارت‌ها در خلال بازی و اسباب بازی های فکری است. بازی‌های فکری می‌توانند در عین سرگرم کننده بودن، بسیار آموزنده نیز باشند و افراد را با مفاهیم جدید آشنا کنند. گروهی از اسباب بازی فکری که مخصوص سنین پایین‌تر عرضه می‌شوند، هوش‌های کودکان و مهارت‌هایی نظیر شناخت رنگ‌ها، مهارت‌های دست‌ورزی و… را مورد هدف قرار می‌دهند. در حالی که اسباب بازی‌های آموزشی دسته کودک و نوجوان، چالش‌های دیگری دارند که از کودکان همان سن انتظار می‌رود. چالش‌هایی نظیر شناخت اعداد و حروف، انواع محیط‌ها، تعاملات بین فردی و… . اما در مجموع می‌توان گفت چالش‌هایی که در اسباب بازی فکری در هر سنی وجود دارد، در عین حالی که فکر و ذهن را درگیر می‌کند، بازیکنان را سرگرم می‌نماید. بازی فکری فضایی امن و شاد برای دورهمی و تعاملات اجتماعی بین افراد را فراهم می‌کند. این دورهمی با چاشنی تمرکز، فکر، دقت، حل مسئله و همکاری تبدیل به لحظاتی به یاد ماندنی می‌شود.

انواع بازی‌های فکری و بردگیم

بازی فکری انواع گوناگونی دارد. بازی فکری برای کودکان و نوجوانان و وسایل و بازی‌های رومیزی سرگرم‌کننده برای بزرگسالان از این مجموعه هستند. اسباب بازی فکری کودکان نظیر میخ‌های جادویی، قایم باشک و انواع ساختنی‌ها می‌توانتد بر بالا بردن هوش کودک و افزایش خلاقیت او تأثیر مثبتی داشته باشند. بازی‌های جنگا، فکر بکر، ست، تردست، تیزبین، دست چین نیز از نمونه‌های خوب بازی فکری کودکان و نوجوانان است. بازی‌های فکری و اسباب بازی‌های فکری پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر نیز شامل مونوپولی یا ایروپولی، ریسک، اتللو و پنتاگو، کریدور و… می‌شوند.

هویو یک فروشگاه اسباب بازی فکری ساده نیست و مجموعه‌ای از بازی فکری و اسباب بازی آموزشی خردسال، کودک و نوجوان و بزرگسال را در وبسایت خود گردآوری نموده و با نگاهی موشکافانه همه‌ی این محصولات را بررسی نموده است. همچنین توضیحات بازی‌ها، روش بازی، قوانین و محتوای جعبه‌ها نیز به طور دقیق بیان شده‌اند. شما می‌توانید با اعمال دسته‌بندی‌های سنی، قیمتی و…، اسباب بازی های فکری را از نظر تعداد بازیکن، قیمت، نوع، رده سنی و سبک بازی مقایسه و فیلتر کنید. هویو را به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی خرید بازی های فکری به خاطر بسپارید.

enamad payment sharif support delivery referal

راه‌های ارتباطی هویو