[wc_sorting]

بستن

پازل پین‌دار طرح حیوانات بیشه (P11)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح حیوانات مزرعه هندسی (P8)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح حیوانات خانگی (P7)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح دایناسورها (P5)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح وسایل نقلیه (P3)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح حیوانات برکه (P10)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح اعداد (P12)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح حیوانات مزرعه (P6)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح حیوانات آبزی غول پیکر (P1)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

پازل پین‌دار طرح حیوانات آبزی کوچک (P2)

۸۰,۰۰۰ تومان
بستن

کیت شماره دوزی خودت بساز

۲۹,۰۰۰ تومان
بستن

بازی فکری چوبی پلکان

۵۵,۰۰۰ تومان

سرگرمی فکری
معماهای فلزی

۲۵,۰۰۰ تومان

گردونه تصویر ۲
نقاشی خود را به حرکت در آورید

۳۵,۰۰۰ تومان

تخته وایت برد و گچی مگنتی آبی

۵۵,۰۰۰ تومان
بستن

تخته وایت برد و گچی مگنتی کوچک

۵۵,۰۰۰ تومان

خرید اسباب بازی ارزان

خرید اسباب بازی ارزان با توجه به نرخ رشد تورم و کاهش قدرت خرید خانواده‌ها، همواره یکی از دغدغه‌ها بوده است. با توجه به تعداد خرید اسباب بازی و مدت زمان بین هر خرید، خانواده‌ها ترجیح می‌دهند تا اسباب بازی ارزان و با کیفیت تهیه کنند.

اسباب بازی ارزان در برابر کیفیت اسباب بازی

برخی بر این باورند که قیمت اسباب بازی، کیفیت آن را تعیین می‌کند. یعنی اگر اسباب بازی ارزان تهیه کنند، کیفیت کمتری را دریافت می‌کنند. اما واقعیت این چنین نیست. در بازار امروز اسباب بازی، با توجه به وارداتی بودن عمده‌ی محصولات، قیمت تمام شده برای مشتریان بالا است. راه حل بسیاری از افراد در این موقعیت، روی آوردن به اسباب بازی چینی است که آزمون خود را از نظر کیفیت پس داده‌است و عموم خریداران آن، ناراضی هستند. اما اگر به اسباب بازی ایرانی روی بیاوریم، علاوه بر خرید اسباب بازی ارزان، کیفیت خوبی نیز بدست می‌آوریم.

حتی گاهی شاید خرید اسباب بازی ارزان برای کودک شما مفیدتر باشد و بتوانید با هزینه‌ی کم، اسباب بازی‌ای تهیه کنید که علاوه بر قیمت مناسب، نیازهای کودک شما را رفع کند. خرید اسباب بازی ارزان پسرانه و اسباب بازی ارزان دخترانه، هنری است که هر خانواده‌ای باید بدست بیاورد.

تیم هویو با در نظر گرفتن شرایط جامعه و اکثریت خانواده‌ها، تلاش می‌نماید تا با فراهم کردن بستری مناسب، امکان خرید اسباب بازی ارزان را برای کاربران خود مهیا کند. زیرا اعتقاد داریم اسباب بازی گران لزوما ضامن کیفیت و خرید مناسب نیست.

انواع اسباب بازی‌هایی که می‌تواند به کودک در سنین متفاوت کمک کند، می‌تواند کاملا متفاوت باشد. مثلا خرید اسباب بازی ارزان در سنین ۱ تا ۳ سال، ملزم توجه به ویژگی‌های این سن است که کودک تازه با محیط اطراف خود ارتباط برقرار می‌کند و در نتیجه اسباب بازی باید ضمن دارا بودن حداقل کیفیت و استانداردها، قابل بلعیدن نباشد و زوایای تیز و برنده نداشته باشد. این پیچیدگی خرید اسباب بازی ارزان برای سایر سنین نیز وجود دارد و باید مورد توجه قرار گیرد.

در مجموع هویو همواره تلاش می‌نماید تا با ارائه‌ی محصولات با کیفیت از تولیدکنندگان مختلف، ضمن پایین نگه داشتن سطح قیمت‌ها، به خانواده‌ها کمک کند تا بتوانند اسباب بازی ارزان مورد نظر خود را خریداری نمایند.