هر خرید بالای ۳۰۰ هزار تومن ۱ هدیه به انتخاب خود.
خرید قسطی

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”text-seo”]

اوریگامی یا بازی با کاغذ در واقع هنر و اندیشه تا زدن کاغذ برای خلق شکل‌های مختلف است و مناسب گروه سنی 5 سال به بالا می‌باشد. در بسیاری از کشورها سرگرمی اوریگامی مورد توجه بسیاری از کودکان، جوانان، مادران خانه‌دار و بزرگ‌ترها است.

بازی با کاغذ اوریگامی و ساخت طرح‌های مختلف تنها یک سرگرمی نیست، بلکه هنری واقعی است که در رشد فکری و افزایش دقت و مهارت کودکان و نوجوانان موثر است. یادگیری اوریگامی سبب تقویت هوش های گاردنر از جمله تصویری فضایی، درون فردی و حرکتی جنبشی خواهد شد.

اغلب ما در کودکی با تا کردن کاغذ، نمکدان، لیوان یا پرنده و قایق ساخته‌ایم و چه بسا ساعت‌ها در مدرسه با آن‌‌‌ها بازی کرده‌ایم. اما کار به همین جا ختم نمی‌شود. اوریگامی و درواقع آنچه به ما رسیده جزئی از یک هنر کامل و پر کار در سرزمین شرق دور می‌باشد. آموزش اوریگامی به معنای واقعی کلمه یعنی تا کردن کاغذ، که در دسته‌ی کاردستی‌های بسیار جذاب و پرطرفدار ژاپنی قرار دارد. هدف از ساختن اوریگامی ایجاد طرح‌ها و اشکال مختلف با کاغذ از طریق تا زدن های هندسی می باشد.

برای ساختن اوریگامی می‌توانید از کاغذ مخصوص اوریگامی استفاده کنید. برای آموزش اوریگامی نیز کتاب آموزش اوریگامی در مدل‌های مختلف تهیه شده‌ است که به طور کلی حاوی طرح‌های متفاوتی می‌باشند و فرد می‌تواند با استفاده از قدرت خلاقیت و ابتکار خود کاغذ‌ها را به شیوه‌ای هنرمندانه شبیه اشکال هندسی مختلف تا کند تا به طرح و شکل مورد نظر برسد.

از این مجموعه از کاغذهای اوریگامی با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در اندازه‌های 14، 10، 20 و 7 سانتیمتری نیز تولید شده است. از جمله طرح‌ها می‌توان به طرح حیوانات، رنگین کمان، گل دار، ژاپنی و … اشاره کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]