معروف ترین شخصیت های کارتونی، از میکی موس تا بتمن

از اولین کارتون در سال 1908، کارتون‌ها جولانگاه خلاقیت و ابراز وجود بوده است. آزادی‌ای که از توانایی متحرک سازی هر اینچ از دنیای خیالی به دست می‌آورید، به شما این امکان را می‌دهد که داستانی فوق العاده عجیب و منعطف با تغییرات خلق کنید. هر کسی که می‌گوید کارتون‌ها فقط برای کودکان هستند، کاملاً اشتباه می‌کنند! کارتون‌ها می‌توانند افراد در هر سنی را بخندانند، به گریه بیاندازند و حتی درس‌های مهم زندگی را آموزش دهند. با ما همراه باشید تا معروف ترین شخصیت‌های کارتونی تمام دوران را به شما معرفی کنیم. البته همه این شخصیت های کارتونی برای جذاب تر شدن دنیای کودکان و روح بخشیدن به اسباب بازی هاست که بتوانند داستانی را در دل این ماجراها برای خود شکل دهند.

بانی خرگوشه (Bugs Bunny)

بانی خرگوشه یک شخصیت کارتونی انیمیشن است که اواخر دهه 1930 توسط Leon Schlesinger خلق شد و اولین بار صدا پیشگی آن توسط مل بلان انجام شد. باگز نام خرگوشی بود که چندین نقش اصلی را بازی کرده است. باگز یک خرگوش خاکستری، سفید و انسان نما است که به خاطر شخصیت پرحرف و بی‌پروای خود مشهور است. برجسته‌ترین دیالوگ این شخصیت کارتونی معروف در آن زمان، استفاده از «چه خبر، دکتر؟» بود که در کارتون‌های خنده‌دار به کار می رفت. وجه تمایز باگز این بود که می‌دانست چگونه از هر صحنه بیشترین  خنده را بگیرد.

معروف ترین شخصیت های کارتونیبانی خرگوشه (Bugs Bunny)باب اسفنجی

شکی نیست که باب اسفنجی پس از انتشار برای اولین بار در سال 1999، در میان طرفدارانش بسیار سر و صدا کرد و توجه زیادی به خود جلب کرد. حتی با مرگ خالق آن (استفان هیلنبرگ) در سال 2018، این شخصیت کارتونی محبوب هرگز از هیجان زده کردن همه طرفدارانش دست برنداشت. در سراسر جهان او نه تنها از زندگی در اقیانوس آرام لذت می‌برد، بلکه با دوستانش وارد ماجراجویی های مختلفی نیز می‌شود. اشتیاق او به آشپزی را نباید نادیده گرفت و همبرگرهای خوشمزه خرچنگی را نیز نباید از خاطر برد.

معروف ترین شخصیت های کارتونی باب اسفنجیجری موشه

این شخصیت خیالی در نقاط مختلف جهان نام آشناست و یکی از معروف ترین شخصیت های کارتونی در سراسر جهان و در میان نسل‌های مختلف است. اگر نام تام و جری معروف را نشنیده اید، این احتمال وجود دارد که در تمام این مدت در غار زندگی کرده باشید! پس از خلق شدن توسط جوزف باربرا و ویلیام هانا، جری موشه اولین بار در سال 1940 در فیلم معروف “Puss Gets the Boot” ظاهر شد. اگرچه جری بسیار چابک است، اما طرفدارانش او را با هوش و ذکاوتش به یاد می‌آورند. البته جری موشه اگر در کنار تام، گربه‌ی معروف قرار نمی‌گرفت، هیچ‌گاه تا این حد معروف نمی‌شد.

معروف ترین شخصیت های کارتونی تام و جریمیکی موس

میکی موس یک شخصیت کارتونی است که در سال 1928 توسط والت دیزنی خلق شد و به جادو و نماد شرکت والت دیزنی معروف است. میکی یک موش انسان‌نما است که معمولاً شورت قرمز، کفش‌های زرد بزرگ و دستکش‌های سفید می‌پوشد و یکی از معروف ترین شخصیت‌ های کارتونی جهان است.

میکی معمولا در کنار دوستش مینی ماوس، سگ خانگی اش پلوتو، دوستانش دانلد داک، گوفی، ​​دشمنش پیت و دیگران ظاهر می‎شود. اگرچه میکی در ابتدا به عنوان یک سرکش دوست‌داشتنی و بی‌ادب شناخته می‌شد، اما با گذشت زمان به عنوان یک مرد خوب تغییر نام و نشان داد که معمولاً به عنوان یک قهرمان صادق و جسور دیده می‌شد. در سال 2009، دیزنی با کم‌رنگ کردن شخصیت دوستانه و خوش‌نیت او و پررنگ‌تر کردن مجدد جنبه‌های ماجراجویانه‌تر و سرسخت‌تر شخصیت او، با بازی ویدیویی Epic Mickey دست به تغییر میکی موس و دوباره معروف کردن این شخصیت محبوب زد.

معروف ترین شخصیت های کارتونی میکی موس

پاندای کونگفو کار

کمتر کسی وجود دارد که به این پاندای مهربان که کونگفو بازی می‌کند و در مجموعه‌ای به نام پاندای کونگفو کار ایفای نقش می‎کند، علاقه‌ای نداشته باشد. این پاندای معروف، در قلعه‌ای در چین، در کنار استاد شیفو و 5 قهرمان دیگر با نام‌های استاد ببری، استاد مانتیس، استاد افعی، استاد میمون و استاد لک لک، کونگفو تمرین می‌کند تا به عنوان جنگجوی اژدها انتخاب شود. در طی داستان، مبارزه‌های زیادی انجام می‌شود که یکی از معروف‌ ترین دشمنان پاندای کونگفو کار در این مسیر، تای لانگ ببر است که می‌خواهد جای پاندا را بگیرد.

معروف ترین شخصیت های کارتونی پاندای کونگفو کار

تارزان، پسر جنگل

تارزان یک شخصیت خیالی است که نمایش دهنده‌ی یک کودک وحشی کهن الگویی است که در جنگل‌های آفریقا توسط میمون‌های بزرگ مانگانی بزرگ شده است. او بعداً تمدن را تجربه می‌کند تا آن را رد کند و به عنوان یک ماجراجوی قهرمان به طبیعت بازگردد. این شخصیت معروف کارتونی که ویژگی‌های خاص و متفاوتی دارد؛ به‌عنوان یک پسر جنگلی اما نجیب با مهارت‌های زبانی محدود، مانند فیلم‌های جانی ویسمولر، به تصویر کشیده شده است.
تارزان پسر یک لرد و بانوی بریتانیایی است که توسط شورشیان در سواحل اقیانوس اطلس آفریقا به خاک سپرده شدند. هنگامی که تارزان نوزاد بود، مادرش درگذشت و پدرش توسط کرچاک، رهبر قبیله میمون‌هایی که تارزان توسط او به فرزندی خوانده شد، کشته شد. اندکی پس از مرگ والدینش، تارزان به یک کودک جنگلی تبدیل شد و قبیله میمون‌های او که به نام Mangani شناخته می‌شوند، او را بزرگ کردند.

معروف ترین شخصیت های کارتونی تارزان

بتمن

شکی نیست که کودکان بتمن را به خاطر قهرمانی‌هایش پس از خلق شدن توسط باب کین دوست داشتند. حتی امروزه نیز بتمن یکی از معروف ترین شخصیت های کارتونی است و طرفداران زیادی دارد. قصه هایی معروف مانند بتمن همیشه برای بچه ها در سنین مختلف جذاب بوده است. اولین سری انیمیشن بتمن در سال 1992 منتشر شد و بسیار موفق بود. کارهای قهرمانانه و شجاعانه‌ی او برای نجات رز، او را به شخصیتی محبوب تبدیل کرد.

معروف ترین شخصیت های کارتونی بتمن

هویو مرجع تخصصی بازی و سرگرمی

معروف‌ترین شخصیت‎های کارتونی تنها محدود به مواردی که ذکر شد، نیستند و لیست بلند بالایی از این شخصیت‌های معروف و محبوب که در ذهن طرفدارانشان ماندگار شده اند وجود دارد هویو تعدادی زیادی اسباب بازی سرگرم کننده و نوستالژی دارد که که می توانید به راحتی به دنیای دیزنی و شهر کودکی سفر کنید. در هویو مرجع تخصصی بازی و سرگرمی می‌کوشیم دنیای زیبایی برای کودکان خلق کنیم. شخصیت محبوب شما کدام است؟

پیشنهاد اسباب بازی

0 0 رای
نظر به نوشته
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
دیدگاه ها