معرفی

نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب بازی ایرانی به عنوان اصلی‌ترین و پرمخاطب‌ترین بخش جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی محسوب می‌شود. در این بخش، تولیدکنندگان اسباب بازی ایرانی محصولات خود را در معرض دید مخاطبین قرار می‌دهند و اقدام به معرفی تولیدات خود می‌نمایند. محصولات حاضر در این بخش همگی از تولیدات داخلی اسباب بازی هستند.
هدف اصلی نمایشگاه تخصصی در درجه‌ی اول شناساندن و معرفی اسباب‌بازی‌های ایرانی به مخاطبین و خانواده‌هاست. در درجه‌ی بعدی، نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی بستر خوبی را برای تولیدکنندگان فراهم می‌کند تا با برقراری ارتباط با سایر فعالین این حوزه و سرمایه‌گذاران مشتاق به این بخش، در راستای ارتقا و رشد هر چه بیشتر خود و صنعت اسباب‌بازی تلاش کنند.

نمایشگاه تخصصی جشنواره ملی اسباب بازی

بخش عروسک‌های ایرانی

در سال‌های اخیر و با رشد صنعت اسباب‌بازی و سرگرمی در ایران، تولیدکنندگان عروسک ایرانی نیز این فرصت را یافتند تا با ارائه‌ی محصولات خود در کنار اسباب‌بازی‌های ایرانی، بیش از پیش عروسک‌های ایرانی را به خانواده‌های ایرانی معرفی نمایند.
بخش مربوط به عروسک‌های ایرانی در پنجمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی با استقبال خوب خانواده‌ها روبرو شد. از همین رو، در ششمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی نیز حضور عروسک‌های ایرانی را چه در قسمت رقابتی و چه در بخش نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب بازی ایرانی شاهد خواهیم بود.

بخش عروسک نمایشگاه تخصصی جشنواره ملی اسباب بازی

بخش بازار اسباب‌بازی

یکی از بخش‌های مهم هر نمایشگاه و جشنواره، قسمت فروشگاهی آن است. جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی نیز از این موضوع مستثنا نیست و در کنار برگزاری نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب بازی ایرانی، مخاطبین و خانواده‌ها می‌توانند اسباب‌بازی‌ها و عروسک‌های مورد نظر خود را از بازار اسباب‌بازی در نظر گرفته شده تهیه کنند.
این بازار در سال‌های گذشته در محیطی مجزا از نمایشگاه تخصصی و در محل برگزاری جشنواره دایر می‌شد و مخاطبین می‌توانستند پس از بازدید از بخش‌های مختلف، جهت خرید اسباب‌بازی به این بخش مراجعه کنند. در روند ششمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی نیز امکان خرید آنلاین انواع انواع اسباب‌بازی‌ها و عروسک‌های ایرانی موجود در نمایشگاه تخصصی از بخش بازار فراهم شده است. مخاطبین می‌توانند با مراجعه با سایت hooyo.ir (بخش فروشگاهی ششمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی) اقدام به خرید کنند.

بازار اسباب بازی نمایشگاه تخصصی جشنواره ملی اسباب بازی

مزایای بازار اسباب‌بازی جشنواره‌ی ششم

از مزایای بازار اسباب‌بازی ششمین جشنواره‌ی ملی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در دسترس بودن فروشگاه اسباب‌بازی برای همه‌ی مردم ایران
  • عدم پرداخت هزینه‌ی مجزا جهت ارسال و بسته‌بندی کالا
  • انتخاب و دسترسی راحت به تمامی اسباب‌بازی‌ها و عروسک‌های تولید داخل
  • امکان فیلترگذاری و مشاهده‌ی محصولات با توجه به دسته‌بندی، رده‌ی سنی، نام تجاری تولیدکننده و…
  • امکان پرداخت مبلغ سفارش به صورت آنلاین و یا پرداخت هزینه درب منزل و پس از دریافت کالا
  • پشتیبانی تلفنی جهت راهنمایی در خرید و یا پیگیری مشکلات به وجود آمده
  • امکان مرجوع کالا تا ۷ روز پس از دریافت

فرآیند مجازی شدن و تبدیل بازارچه‌ی حضوری اسباب‌بازی به یک فروشگاه آنلاین قدم بزرگی برای ششمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی محسوب می‌شود که در این راه، استارت‌آپ هویو، مرجع تخصصی بازی و سرگرمی، با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اقدام به چنین کاری نموده‌است.

زمان برگزاری نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب‌بازی و عروسک ایرانی و همچنین بازار اسباب‌بازی ششمین جشنواره‌ی ملی از تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹ لغایت ۵ اسفند ۹۹ و همزمان با نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی می‌باشد.

پیشنهاد اسباب بازی

0 0 رای
نظر به نوشته
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
دیدگاه ها